استقبال پرشکوه آمریکایی‌ها از کودکی که سرطان و کرونا را با هم شکست داد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک کودک هفت ساله‌ آمریکایی که در ابتدا سرطان و سپس کرونا را شکست داده و سالم و پیروزمندانه به خانه بازگشته مورد استقبال پرشکوه مردم شهرک «دیدهام» ایالت ماساچوست آمریکا قرار گرفت.

پس از بازگشت پیروزمندان «جیون برینان» به منزل در شهرک دیدهام، همه ساکنان شهرک از خانه بیرون آمده و از او مانند یک قهرمان استقبال کردند. خودروهای پلیس، نیروهای امدادی و آتش‌نشانی و خودروهای شخصی هم بوق‌زنان از مقابل او گذشتند و او در حالی که مانند یک فرمانده و رهبری که در میدان رژه روی صندلی‌اش در جایگاه نشسته و برایشان دست تکان می‌داد، از آنها سان دید.

عکس‌ها و ویدئوهایی که از این مراسم منتشر شده، تعداد پرشماری از خودروهای گل‌آزین شده را نشان می‌دهد که با چراغ‌های روشن و بوق‌زنان از مقابل جیون برینان گذشته تا شادی خود را برای نجات معجزه‌آسای از سرطان و کرونا ابراز کنند.

این کودک هفت ساله که آخرین مراحل شیمی‌درمانی خود را در ایالت ماساچوست انجام می‌داد، در این بیمارستان به ویروس #کرونا مبتلا شد. او در پی ابتلا به کووید19 دچار التهاب ریوی شد و این موضوع مداخله پزشکی برای او را الزامی کرد. با این حال جیون برینان توانست با غلبه بر همه این مشکلات، پیروزمندانه به خانه بازگردد.

أبریل، مادر جیون با ابراز خوشحالی از بهبودی فرزندش گفت که پسرش در حین مراسمی که مردم شهرک دیدهام برای او گرفته بودند، بسیار خوشحال بود و با روی گشاده از مردم استقبال کرد.

خانم برینان افزود: «او از بهبودی‌اش بسیار خوشحال بود و بدون ویلچر پیرامون ما می‌دوید. بالطبع این موضوع انرژی زیادی از او گرفت و او را ناچار به بازگشت به خانه روی ویلچر کرد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید