واتس‌آپ ظرف چند روز رقیبی قدرتمند برای برنامه‌های مشابه خواهد شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

به گزارش روزنامه بریتانیایی «اکسپرس»، واتس‌اپ با دو میلیارد کاربر، ظرف چند روز آینده، یک بروز رسانی انقلابی را شاهد خواهد بود.

به نوشته این روزنامه، به روزرسانی پیش رو، واتس‌اپ را وارد رقابت بسیار جدی با اپ‌های دیگر همچون «زوم»، «فیس تایم» و «هاوس پارتی»، خواهد کرد.

برتری این برنامه‌ها این است که مکان برقراری ارتباط صوتی و تصویری با کیفیت بالا را برای گروه بزرگی از کاربران فراهم می آورند در حالی که تماس‌های کنفرانس در واتس‌‌اپ، تنها به چهار نفر محدود می‌شود.

انتظار می‌رود برنامه «واتس‌اپ»، با به روزرسانی جدید خود، حداکثر شرکت کنندگان در تماس‌های ویدیویی گروهی را افزایش دهد اما هنوز روشن نشده مجموع شرکت کنندگان در تماس ویدویی، چند نفرخواهند بود.

همچنین این امکان وجود دارد که این بروزرسانی، فقط برای کاربران آیفون، قابل دسترسی باشد و کاربران تلفن‌های اندرویدی در آینده بتوانند از این ویژگی استفاده کنند.

واتس‌اپ در أساس، یک برنامه پیام رسان تکس است که بیش از دو میلیارد کاربر در سراسر جهان دارد. این برنامه از دو سال پیش، سرویس تماس‌های صوتی و تصویری را برقرار کرده است و همواره حداکثر 4 کاربر را می‌توانند به صورت همزمان با هم در تماس باشند که بسیار کمتر از خدمات عرضه شده از سوی برخی برنامه‌های رقیب است.

گفتنی است که این شرکت، در طی دو ماه گذشته، بسیاری از ویژگی‌های جدید را به برنامه پیام رسان از جمله وضعیت تاریک، را اضافه کرده که از مدت‌ها پیش همه انتظارش بودند. همچنین باز کردن برنامه از طریق اثر انگشت نیز اکنون امکان پذیر است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید