.
.
.

30 مورد تازه ابتلاء به کرونا در چین که همگی از خارج آمده اند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

چین روز شنبه 4 آوریل، ثبت 30 مورد قطعی ابتلاء به کووید 19 را اعلام کرد که بیانگر اضافه شدن 19 مورد نسبت به روز گذشته بوده و با افزایش ثبت موارد ابتلاء از میان مسافران خارج از کشور و موارد ابتلای داخلی همراه است.

کمیته بهداشت ملی چین روز یکشنبه 5 آوریل در بیانیه‌ای اعلام کرد: «از میان موارد تازه ابتلاء به کووید 19، 25 مورد از خارج از کشور بود، درحالی که آمار روز جمعه، 18 مورد ابتلاء را نشان داد. همچنین در روز شنبه 4 آوریل، پنج مورد جدید انتقال ویروس از داخل گزارش شده که همه در استان ساحلی جنوبی گوانگدونگ بوده و یک مورد از آمار ثبت شده در روز جمعه، بیشتر است.»

در حال حاضر، شمار موارد قطعی ابتلاء در چین، به 81،669 مورد رسیده، در حالی که تعداد کشته شدگان با سه مورد افزایش، به 3232 مورد رسیده است.

از سوی دیگر در استرالیا، داده‌های وزارت بهداشت حاکی از بالا رفتن موارد ابتلاء به كرونا تا مرز 181 مورد در 24 ساعت، تا ساعات اولیه صبح روز یكشنبه 5 آوریل می‌باشد. مجموع موارد ابتلاء به کووید 19 در استرالیا به 5632 مورد رسیده و شمار مرگ و میر ناشی از این ویروس، 34 مورد گزارش شده است.

این آمار نشان می‌دهد که میانگین آلودگی روزانه، کمتر از 5 درصد یا حدود یک سوم آمار ثبت شده در استرالیا در اواسط ماه مارس است.

در تایلند، وزارت بهداشت عمومی، 102 مورد تازه ابتلاء به كرونا ویروس و 3 مورد مرگ را اعلام كرد که مجموع موارد ابتلاء در تایلند را به 2169 مورد رساند. 23 مورد مرگ و میر در تایلند، از زمان انتشار ویروس در ژانویه 23 ثبت شده است.

در اسرائیل، تعداد کشته شدگان به 46 نفر افزایش یافته در حالی که شمار موارد ابتلاء به 8018 نفر رسید که از این تعداد، 127 نفر در وضعیت بحرانی قرار دارند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم