اینستاگرام تصمیم می‌گیرد... «نیازی به فالوو کردن این افراد نیست»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

شبکه اجتماعی اشتراک گذاری عکس و فیلم اینستاگرام روز پنجشنبه 6 فوریه اعلام کرد که قابلیت تازه‌ای را به این سرویس اضافه کرده که به کاربران امکان می‌دهد، فالوورها را به دو دسته «بیش حضور« و «کم حضور» از جنبه میزان بده بستان با خود در این شبکه اجتماعی، طبقه بندی کنند.

اینستاگرام توضیح داد، کاربران می‌توانند با استفاده از این قابلیت تازه، وضعیت فالوو، نوتیفیکیشن‌ها یا هاید کردن حساب‌های نامرغوب را مدیریت کنند.

سرویس اینستاگرام که متعلق به فیسبوک است، تأیید کرد هدف اصلی بیشتر بر نزدیک کردن کاربران به اشخاص و اموری است که برای‌شان مهم هستند، زیرا او می‌داند که ممکن است میزان توجه و روابطش با گذشت زمان، افزایش یابد.

اینستاگرام افزود: «چه فارغ التحصیل شوید، به یک شهر جدید بروید، یا توجهتان به موضوعی تازه جلب شده و کسی با شما هم‌نظر باشد، ما در صدد تسهیل مدیریت حساب‌های مورد نظر شما در اینستاگرام هستیم تا به شکلی این حساب‌ها را دنبال کنید که به بهترین نحو، نشان دهنده تماس‌ها و علائق کنونی شما باشد».

«قابلیت مفید»

به نظر می‌رسد که این قابلیت تازه در صورتی که کاربر به دنبال کاهش تعداد فالوورها و مدیریت سویپ در اینستاگرام باشد، بسیار مفید است.

این شرکت اخیراً به منظور تسهیل شناسایی افرادی که از ابتدای عضویت در این شبکه، فالوو شده ولی ارتباط واقعی میان آنها و کاربر وجود نداشته، قابلیت تنظیم لیست فالوورها، از قدیم به جدید را اضافه کرده است.

کاربران با فراهم شدن امکان شناسایی حساب‌هایی که دیگر با آن‌ها در ارتباط نیستند، به سادگی می‌توانند فالوو کردن آنها را لغو کرده و از این طریق از شمار و حجم مطالبی که در پیج اصلی ظاهر می‌شود، بکاهند.

قابل توجه است که این قابلیت تازه از امروز در دسترس کاربران قرار گرفت و ممکن است دسترسی به آن برای کاربرانی که از تلفن‌های اندرویدی استفاده می‌کنند، با تاخیر همراه باشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید