گربه شرور صاحبش را دو روز به گروگان گرفت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

یک زن روس که از دست گربه عصبانی و شرورش به درون آشپزخانه فرار کرده بود، به مدت 2 در آنجا ماند و در تمامی این مدت هرگاه قصد خروج از آنجا را داشت، از سوی گربه مورد حمله قرار گرفت. پس از گذشت دو روز، نیروهای امدادی توانستند گربه شرور را به دام انداخته و با نجات دادن این زن، از خواستند گربه‌اش را نزد یک دامپزشک معاینه کند.

موسسه نجات حیوانات در شهر بندری آرخانگلسک در شمال غرب روسیه با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد روز 19 ژانویه 2020 عابران پیاده زنی را دیده‌اند که از پنجره آشپزخانه‌اش در طبقه سوم یک واحد مسکونی تقاضای کمک می‌کند.

او به رهگذران گفته که برای خروج از آشپزخانه نیاز به کمک دارد و دو روز است که به دلیل ترس از گربه عصبانی‌اش در آشپزخانه گیر کرده است. رهگذران نیز به موسسه نجات حیوانات موضوع را اطلاع داده و برای نجات جان زن درخواست کمک کردند. نیروهای آتش‌نشانی توانستند با استفاده از نرده‌بان خود را به طبقه سوم این ساختمان رسانده و این زن را نجات دهد.

نیروهای آتش‌نشانی همچنین توانستند این گربه شرور را به دام بیاندازند ولی از صاحبش خواستند برای بررسی و یافتن دلیل این رفتار‌های خشونت‌بار، گربه را برای معاینه نزد یک دامپزشک ببرد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید