توئیتر امکان ویرایش توئیت‌ها را «هرگز» فراهم نخواهد کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اگر از کاربران توئیتر باشید احتمالا تا کنون بارها آرزو کرده‌اید که بتوانید توئیت‌هایتان را ادیت کنید تا اشکالات گرامری و تایپی آنها را برطرف کرده یا کلا محتوای آنها را تغییر دهید. توئیتر اعلام کرد این آرزوی شما را برآورده نخواهد کرد.

جک دورسی، مدیرعامل توئیتر در پاسخ به سوالات برخی کاربران که از او درباره احتمال افزوده شدن این امکان به توئیتر پرسیده‌ بودند، گفت: «خیر، هرگز»

یکی از کاربران از دورسی پرسیده بود: «آیا امکان دارد که در سال 2020 گزینه ویرایش توئیت‌ها به توئیتر افزوده شود؟» دورسی در پاسخ به این توئیت نوشت: «نخیر، این امکان هرگز افزوده نخواهد شد.»

به باور مدیرعامل توئیتر افزوده شدن امکان ادیت توئیت‌ها، می‌تواند مشکلات زیادی، به ویژه برای آنها که ری‌توئیت می‌کنند، به وجود بیاورد.

به گفته دورسی تصور کنید که یک توئیت را بازنشر کرده ولی ناگهان نویسنده اصلی توئیت تصمیم بگیرد، تمامی محتوای آن توئیت را تغییر دهد. او گفت که نبود امکان ویرایش، از به وجود آمدن چنین مشکلاتی جلوگیری می‌کند.

درباره پیشنهاد ممکن شدن ویرایش تا 30 ثانیه پس از انتشار نیز مدیرعامل توئیتر گفت که این موضوع، بازنشر سریع توئیت‌ها را به تاخیر می‌اندازد.

او توضیح داد که توئیتر در ابتدا یک برنامه ارسال پیام بود، به این معنی که اگر پیامی را فرستادید، دیگر نمی‌توانید آن را تصحیح کنید و این شرکت می‌خواهد این فضا را حفظ کند.

جک دورسی در پایان توصیه کرد: «زمانی یک توئیت را منتشر کنید که مطمئن باشید از انتشار آن پشیمان نخواهید شد.»

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید