تداوم رنج دختر دو ساله آمریکایی از شکستگی جمجمه‌اش در مسابقه بیسبال

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

ضربه سخت توپ آلبرت آلمورا، بازیکن تیم بیسبال شیکاگو، موجب شکستگی جمجمه یک دختر دو ساله شد، این اتفاق که در ماه اوت سال پیش روی داد همچنان این دختربچه را آزار می دهد.

پایگاه خبری یارد بارکر، چهارشنبه 8 ژانویه 2020 گزارش داد که این دختر خردسال که در مسابقه بیسبال هاستون آتروس و تیم شیکاگو در ورزشگاه مینت میدپارک شهر تگزاس آمریکا، حضور داشت در 29 می 2019، توسط ضربه آلمورا آسیب دید.

بر اساس این گزارش، دخترک هنوز از این ضربه رنج می برد. آلبرت آلمورا در اینینگ چهارم بازی، ضربه سختی زد که از پشت به سر دخترک اصابت کرد. در همین راستا، رسانه کرونیکل درباره وضعیت بیماری دختر نوشته ای به این شرح منتشر کرد: این دختر آسیب دیده که هم اکنون دو سال و نیم سن دارد، هنوز با چالش مواجه است. وکیل خانواده این دختر گزارش داده است که این دختر دچار شکستگی جمجمه و آسیب مغزی شده است. ریچارد میتوف وکیل این خانواده به رسانه کرونیکل گفت: ضربه ناگهانی به سر دختر اصابت کرد، و او تحت مداوایی است که ممکن است دائمی باشد و معلوم نیست بتوان مشکل او را حل کرد. خانواده دخترک، این وکیل را به کار گرفته اند اما هنوز اقدام قانونی برای مشکل پیش آمده انجام نداده اند.

هنوز معلوم نیست دخترک دچار مشکلات شناختی شده باشد، اما از مشکلاتی مانند بدخوابی(کابوس)، هذیان گویی و سردردهای مداوم رنج می برد.

آلمورا هم که باعث وقوع این ماجرا شده، دچار افسردگی و سرخوردگی شده است و انجام عملیات فنس بندی بهتر و سالم تر در زمین بازی را پیگیری می کند. چند تیم بیسبال نیز، سریعا نسبت به این حادثه واکنش نشان دادند و خواهان حفاظت بهتر زمین بازی شدند. 30 تیم قرار است در بازی های 2020 حفاظ بندی کامل انجام دهند.

هفت تیم نیز کار کامل حفاظ بندی را انجام داده اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید