.
.
.

«توتوک» رقیبی جدید در بازار پیام‌رسان‌ها: ما به هیچ دولتی وابسته نیستیم

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

موسس اپلیکیشن پیام‌رسان «توتوک» با تکذیب ادعاها درباره ارتباط این برنامه با آمریکا، امارات متحده عربی و چین، از گوگل و اپل خواست فورا توتوک را به گوگل‌پلی و اپ‌استور بازگردانند.

در این پیام ویدئوی آمده : «دو شرکت اپل و گوگل: من گیاک هستم، موسس و شریک اپلیکیشن ToTok و از شما درخواست دارم که از بازگشت این اپ به فروشگاه‌هایتان حمایت کنید. من مجموعه از تاجران بین‌المللی هستیم که محصولی را تولید کرده‌ایم که گمان می‌کنیم زندگی دیجیتال مردم را آسان‌تر می‌کند.»

گیاگ در ادامه گفت: «ما از زمان آغاز کار با دولت امارات متحده عربی، آمریکا و چین ارتباطی نداریم. کاربران ToTok و سادگی کار با آن را دوست دارند و این برنامه به سرعت به یکی از پردانلودترین برنامه‌ها در همه جهان تبدیل شد ولی شایعات بی‌اساسی منتشر شده و ToTok بدون هیچ هشدار قبلی از روی فروشگاه اپل و گوگل حذف شده و کاربران دیگر نمی‌توانند آن را دانلود کنند.»

موسس اپلیکیشن پیام‌رسان توتوک تاکید کرد: «این موضوع به شکل خطرناکی به شرکت ما ضربه زده و تلاش‌های ما را تهدید می‌کند. حریم خصوصی و حمایت از داده‌های کاربران همه در راس اولویت‌های ما بوده است.»

او همچنین گفت که برنامه پیام‌رسان ToTok از زمان حذف از روی فروشگاه‌ها، به شکل دقیقی مورد بررسی مجدد قرار گرفته و این شرکت با تیم‌های بازرسی همکاری دقیقی کرده تا نگرانی‌های امنیتی آنها را از بین ببرد.