فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • 3 کشته به دنبال تیراندازی در نزدیکی ساختمان اداره امنیت ملی روسیه در مسکو

  منبع: دبی - العربیه.نت، فارسی

  به گزارش روزنامه روسی ایزوستیا به نقل از یک منبع، شامگاه پنج‌شنبه به دنبال تیراندازی در نزدیکی مقر دستگاه امنیت فدرال روسیه (اف.اس.پی) در مسکو 3 تن کشته شدند.

  بر اساس این گزارش و به نقل از بیانیه امنیت فدرال روسیه یکی از ماموران این دستگاه امنیتی در تیراندازی که مرکز مسکو به وقوع پیوست کشته شده است.

  وزارت بهداشت روسیه تأیید کرد که دو مامور دستگاه امنیت فدرال روسیه در این سانحه به شدت زخمی شده‌اند، در حالی که روزنامه «ایزوستیا» گفته است که در اثر تیراندازی 3 نفر کشته شدند.

  پلیس روسیه با حضور در مکان حادثه منطقه اطراف آن را به کنترل کامل خود درآرود.

  گزارش شده که یک فرد ناشناس در نزدیکی ساختمان دستگاه امنیت فدرال در پایتخت روسیه اقدام به تیراندازی کرد، در حالی که شاهدان عینی گفتند که آنها در نزدیکی خیابان «کوزنتسکی موست» صدای شلیک گلوله و فریادهای درخواست کمک را شنیدند.

  یک شاهد عینی اظهار داشت: «ما صدای شلیک گلوله و فریادهایی را شنیدیم و مردم برای محافظت از جان آنها از خیابان به داخل ساختمان‌های مجاور سوق داده شدند».

  در پی این حادثه، مقامات روسی تحقیقات را در مورد «تلاش برای قتل مأموران در حال اجرای قانون» آغاز کردند. در حالی که دستگاه امنیت فدرال روسیه این حادثه را «یک عمل تروریستی» توصیف کرد.

  موسكو موسكو

  امنیت روسیه افزود: «این حادثه توسط یک مهاجم به وقوع پیوست که هویت او مشخص شده است» ودر ادامه گفت که او نتواست وارد ساختمان دستگاه امنیتی شود.

  پیش از شامگاه پنج‌شنبه یک شاهد عینی به رویترز گفت که در این منطقه صدای شلیک گلوله شنیده است.

  موسكو موسكو
  موسكو موسكو

  در ویدئویی که در رسانه‌های اجتماعی منتشر شده، تعدادی از افراد با لباس پلیس و حامل اسلحه دیده می‌شوند که در یکی از خیابان‌های مجاور مکان هجوم در حال دویدن هستند.

  موسكو موسكو
  موسكو موسكو

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران