.
.
.

اگر می‌خواهید زیر آب هم حجاب داشته باشید نگاهی به این طرح‌های جدید نایکی بیاندازید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اگر شما از آن دسته از زنانی هستید که دوست دارید در هر جایی و در هر حالتی حجاب خود را رعایت کنید ولی نمی‌خواهید از ورزش کردن و به ویژه ورزش‌های آبی غافل شوید، سال 2020 هنوز شروع نشده، خبرهای خوبی برای شما در زمینه پوشش ورزشی دارد. شرکت Nike مجموعه‌ای از لباس‌های شنای جدید را در سال جدید عرضه می‌کند که ویژه شماست.

این لباس‌ که شامل یک شلوار تنگ، یک تونیک با طول متوسط و یک کلاه است از مواد سبک‌وزن ساخته شد، به نحوی که به سرعت خشک‌ می‌شود و به پوست شما اجازه تنفس می‌دهد. این لباس علاوه بر آنکه هیچ مانعی در انجام حرکات ورزشی برای زنان ایجاد نمی‌کند، بلکه مانع از آفتاب‌زدگی و دیگر تاثیرات آفتاب روی پوست شده و مانند یک کرم ضد آفتاب با درجه حمایت عمل 40spf. می‌کند.

این مجموعه جدید شرکت نایکی Victory Swim Collection نام‌گذاری شده و مارتا مور که مدیر بخش نوآوری‌های این شرکت است، درباره این مجموعه جدید گفت: «ما می‌خواهیم زنان محجبه را به انجام ورزش‌های آبی تشویق کنیم. این مجموعه از لباس‌های شنا زنان را به اکتشاف شادی حاصل از ورزش کردن دعوت می‌کند.»

فروشگاه‌های نایکی در شهرهای کالیفورنیا، نیویورک، لندن و دبی و فروشگاه آنلاین نایکی از ماه فوریه 2020 این لباس‌ها را در سایزهای XS تا XXL عرضه خواهند کرد.

این شرکت مجموعه از زنان محجبه مشهور را برای تبلیغ این محصول به کار گرفته که زهره لاری ورزشکار اماراتی، نواف العصیمی غواص سعودی، اکرم عبدی عمر مدل بریتانایی و آرینا ویرا اینفلوئنسر مالیزیایی از جمله آنها هستند.