.
.
.

تدبیر مکزیک برای رفع داشتن چاق‌ترین پلیس جهان: پلیس‌ها برای لاغر شدن پاداش می‌گیرند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

پلیس‌های مکزیک چاق‌ترین پلیس‌های جهان هستند، برای همین دولت این کشور اعلام کرد، به پلیس‌هایی که ورزش کنند و وزن خود را کاهش دهند، پاداش می‌دهد.

بر اساس گزارش ای،اف.پی، نیروی پلیس در مکزیکوسیتی، صبح خود را با تمرین‌های سخت بشین پاشو و عرق ریختن آغاز می‌کنند، چون پلیس‌های مکزیک چاق ترین پلیس‌های جهان هستند و این تمرین برنامه ای برای لاغر شدن آنهاست.

در حال حاضر، ده‌ها پلیس با شکم‌های برآمده، تمرین‌های سخت در حیاط محل کار خود انجام می‌دهند، اما برای این تمرین دشوار، پنجاه دلار تشویقی دریافت می‌کنند. با نگاه به صورت آنها می‌توان فهمید که آنها با خود می‌گویند این همه تلاش، ارزشش را دارد. در عین حال، افرادی که از سه ماه پیش در این تمرینات شرکت کرده اند معتقدند که زندگی‌شان در طی این تمرینات متحول شده است.

ماریکو بارا که یکی از این افراد شرکت کننده است گفت: «برنامه تمرینات در ماه اول و دوم هم از لحاظ روحی و هم جسمی واقعا سخت بود».

این پلیس 26 ساله اظهار کرد: اما این تمرینات به من آموخت که چاقی یک بیماری است. بارا که هم اکنون خوش اندام شده است با لبخند می گوید: از زمان ورزش تا کنون 16 کیلو کم کرده ام.

مربی بدنسازی پلیس‌ها ژاویر رامیرز گفت: «چاقی در مکزیک یک معضل شده است و باید شیوه های زندگی را از طریق تمرینات ورزشی تغییر داد».

طبق آمار بین المللی مکزیک سومین کشور دارای جمعیت چاق بزرگسال در جهان است.