.
.
.

اینگونه از دست مردم‌آزارها در اینستاگرام خلاص شوید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مردم‌آزارها همه جا هستند. اگر قبلا حضورشان به خیابان، محل کار، اتوبوس، مهمانی‌ها و جاهایی از این قبیل محدود بود، حالا از رگ گردن هم به شما نزدیک‌تر شده‌اند و شما را در فضای مجازی هم دنبال می‌کنند.

اگر با اینگونه افراد در اینستاگرام برخورد کردید و یا اگر پست‌ها و استوری‌هایشان شما را می‌آزارد، جای نگرانی نیست، خیلی راحت می‌توانید از دست آنها خلاص شوید. می‌توانید آنها را بلاک کنید ولی اینستاگرام راه‌حل‌های دیگری هم جلوی پای شما می‌گذارد؛ صدای آنها را ببندید. اینگونه آنها در فهرست دوستان شما باقی خواهند ماند اما تا زمانی که نخواهید صدایی از آنها بلند نخواهد شد و پست‌ها و مطالبشان شما را نخواهد آزرد و در صفحه اصلی شما تنها آن چیزی نمایش داده خواهد شد که مورد پسند شماست.

پنهان کردن افراد در اینستاگرام

وارد برنامه اینستاگرام شوید

به صفحه فردی که قصد دارید برای مدتی از دست او راحت شوید، بروید.

روی گزینه Following بزنید تا منوی بازشونده‌ای ظاهر شود.

گزینه Mute را بزنید.

دو گزینه Mute Posts و Mute Storie برای شما ظاهر خواهد شد. با انتخاب گزینه اول پست‌های فرد و با انتخاب گزینه دوم، استوری‌های او برای شما پنهان خواهد شد.

پنهان کردن پست‌های مشخص

گاهی در صفحه اینستاگرام خود پست‌هایی می‌بینید که دوست ندارید برای شما تکرار شود و به مشاهده مجدد آن رغبتی ندارید. برای راحت شدن از اینگونه پست‌ها مراحل زیر را دنبال کنید

روی علامه سه نقطه‌ای که در بالای سمت راست پست هست، بزنید.

از منوی بازشونده‌ای که ظاهر می‌شود، گزینه Mute را بزنید.

از منوی دیگری که برایتان باز می‌شود گزینه Mute Posts را انتخاب کنید.

پنهان کردن استوری‌ها

به صفحه اصلی اینستاگرام خود بروید

از میان استوری‌هایی که در بالای صفحه می‌بینید، استوری مورد نظر را بیابید.

چند ثانیه دست خود را روی آن نگاه دارید.

از منوی بازشونده‌ای که روی صفحه ظاهر می‌شود، گزینه Mute را انتخاب کنید.

منوی دیگری برای شما باز خواهد شد و که دو گزینه Mute Posts و Mute Storie دارد. با انتخاب گزینه اول پست‌های فرد و با انتخاب گزینه دوم، استوری‌های او برای شما پنهان خواهد شد.

فراموش نکنید که اگر فردی را Mute کردید همچنان قادر به مشاهده مشارکت‌های او خواهید بود و نوتیفیکشن‌های او به شما قابل ارسال خواهند بود. افرادی که توسط Mute می‌شوند از این امر اطلاع نخواهند یافت و اینستاگرام در این‌باره به آنها اطلاع‌رسانی نخواهد کرد. شما می‌توانید هر زمانی با تغییر دادن تنظیمات مربوط به این افراد، آنها را مانند گذشته کرده و پست‌ها و استوری‌هایشان را ببینید.