.
.
.

واتساپ باز هم سرویس جدیدی ارائه کرد: این‌ بار «چند لحظه پشت خط بمانید»

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت واتساپ سرویس جدیدی ارائه کرده که به کاربران اجازه می‌دهد یکی از تماس‌های صوتی را پشت خط نگاه داشته و به دیگری جواب دهند. سرویس جدید در حال حاضر محدود به دستگاه‌های با سیستم عامل آی‌اواس است.

در حال حاضر اگر کاربری در حال صحبت کردن با کاربر دیگری باشد و تماس جدیدی دریافت کند، می‌تواند به آن پاسخ داده یا آن را رد کند ولی اگر تصمیم بگیرد به این تماس پاسخ دهد، تماس قبلی به صورت اتوماتیک قطع می‌شود، اما واتساپ در به روز رسانی جدید خود این مشکل را برای آیفون‌داران حل کرده است.

این سرویس جدید از به روزرسانی 2.19.120 پیام‌رسان واتساپ در تلفن‌های با سیستم عامل آی‌اواس در دسترس خواهد بود ولی دارندگان تلفن‌های آندروید باید مدتی را صبر کنند تا نسخه آندروید این سرویس نیز در دسترس قرار گیرد.

واتساپ چندی پیش سرویس جدیدی ارائه کرده بود که کاربران اجازه می‌داد، یک تماس را در حالت انتظار نگاه دارند ولی این سرویس امکان منتقل شدن میان دو تماس را نداشت.

تعداد بسیار اندکی از سرویس‌های تماس اینترنتی یا VOIP امکان نگاه داشتن تماس‌ها در حالت انتظار و یا جابجا شدن میان دو یا چند تماس بدون قطع کردن دیگر تماس‌ها را دارند.