با شبی یک دلار در این هتل ژاپنی اقامت کنید اما به یک شرط خاص

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

هتلی در شهر ساحلی فوکو، مرکز استان جزیره کیوشو برای جذب مشتری ایده جدیدی را در دستور کار قرار داده و به مسافرانی که اجازه دهد مدت اقامتشان در هتل به صورت زنده از یوتیوب پخش شود، اجازه می‌دهد تنها 100 ین معادل یک دلار برای یک شب اقامت بپردازند.

«اینو» صاحب هتل «آساهی ریوکان» که این هتل را از مادربزرگش به ارث برده، گفته که هدف از این ایده، تبلیغ هتل و بالابردن توان رقابت آن با دیگر هتل‌های این شهر توریستی در جنوب ژاپن است.

او هر کدام از اتاق‌های هتلش را به مسافرانی که اجازه دهند مدت اقامتشان به صورت زنده از کانال یوتیوبی که برای اینکار راه‌اندازی شده، پخش شود، در ازای یک دلار برای هر شب اجاره می‌دهد.

این ایده زمانی که به ذهن آقای اینو خطور کرد که او در یوتیوب دید یکی از ستاره‌های یوتیوب به هتل آمده و همه مدت زمان خود را در یوتیوب پخش کرد و از آن زمان صاحب هتل آساهی ریوکان تصمیم گرفت به ادامه این کار بپردازد.

او گفت که پخش زنده شامل حمام و دستشویی نمی‌شود و همچنین هیچ‌کدام از گفت‌وگوها و سخنان مهمان یا مهمانان هتل، فارغ از این که درباره چه موضوعی باشند، پخش نخواهند شد و تنها مهمانانی که در اتاق شماره 8 هتل اقامت کنند، مدت اقامتشان به صورت زنده پخش می‌شود.

اینو گمان می‌کند ایده‌اش مسافران بیشتری به این هتل جذب خواهد کرد، به ویژه مهمانانی از نسل جوان که اهمیت کمتری به حریم خصوصی خود می‌دهند.

پخش زنده در کانال یوتیوب هتل که در حال حاضر بیش از 4 هزار عضو دارد، می‌تواند درآمدهای قابل توجهی از طریق تبلیغات نصیب صاحب این هتل کند و همین امر اجاره اتاق به قیمت یک دلار را برای او به صرفه می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید