کدام خوراکی‌ها میل جنسی شما را افزایش می‌دهد؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

آیا خوردن خوراکی‌های خاص روی تقویت قوای جنسی مردان و زنان تاثیر می‌گذارد؟ بله! برخی از مواد غذایی وجود دارد که میل جنسی را در مردان و زنان افزایش می‌دهد و یکی از عوامل موثر بر میل جنسی، نوع تغذیه فرد است، در اینجا برخی از خوراکی‌های را که میل جنسی به طور طبیعی هم در مردان و هم در زنان افزایش می‌دهد را معرفی می‌کنیم.

بادام

بادام سلنیوم و روی فراوانی دارد، علاوه بر این، اسیدهای چرب امگا 3 موجود در بادام می‌تواند به طور طبیعی جریان خون و میل جنسی را افزایش دهد.

موز

موز میوه گرمسیری غنی از کربوهیدرات‌های ساده است که انرژی و پتاسیم را فراهم می‌کند،مواد معدنی آرامش بخش عضله‌ها است و مانع از گرفتگی عضلات می‌شود که ممکن است مانع رابطه جنسی شما شود.

آب

آب به مرطوب نگهداشتن بدن کمک می‌کند و مواد شیمیایی مضر، سموم بدن و بوی بد غذاها را از بین می‌برد و از این طریق به شاداب باقی ماندن بدن و میل جنسی کمک می‌کند.

شکلات تلخ

دیگر ماده‌ی خوراکی مفید برای افزایش میل جنسی در زنان و مردان شکلات تلخ است. شکلات تلخ سطح استرس در مردان و زنان را کاهش می‌دهد، در حقیقت کاکائو به افزایش جریان خون در شریان‌ها و به طور همزمان شل شدن آن‌ها کمک می‌کند و به این ترتیب خون را به تمام نواحی مورد نیاز می‌رساند.

انجیر

انجیر برخوردار از مقادیر بالای اسیدهای امینه است و میل جنسی را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد. در طب سنتی از انجیر به عنوان تقویت کننده قوای جنسی نام برده شده است.

آووکادو

آووکادو فوق العاده غنی از ویتامین E است که خواص آنتی اکسید، پتاسیم و ویتامین B6 دارد، در بهبود جریان خون و میل جنسی موثر است. همچنین منبع خوبی از چربی‌های اشباع نشده برای سلامت قلب است.

زنجبیل

یکی دیگر از مواد خوراکی طبیعی است که با افزایش جریان خون و بهبود سلامت شرایین سبب افزایش میل جنسی می‌شود. در واقع، مصرف یک قاشق چایخوری زنجبیل به صورت چند بار در هفته می‌تواند به شما کمک کند که تمام مزایای آن را از جمله فایده‌ای که برای قلب دارد، درو کنید.

سیب زمینی شیرین

سیب زمینی شیرین غنی از پتاسیم است که به مبارزه با فشار خون بالا کمک می‌کند (یکی از عوامل بالا رفتن احتمال خطر اختلال نعوظ) همچنین غنی از بتاکاروتن است که ویتامین A بدن را تامین می‌کند و ممکن است به مشکل ناباروری کمک کند.

هندوانه

هندوانه به طور بالقوه میل جنسی را افزایش می‌دهد. در سال 2008 محققان دانشگاه تگزاس اعلام کردند که لیکوپن، سیترولین و بتاکاروتن موجود در هندوانه می‌تواند باعث باز شدن عروق خونی شود که همین امر این میوه را تبدیل به یک افزایش دهنده میل جنسی می‌کند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید