کارولین فلک خطرناک‌ترین نام جستجو شده که دستگاه‌های کاربران را ویروسی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

نام کارولین فلک، یک مجری تلوزیونی در بریتانیا، بیش از هر نام جستجو شده در اینتزنت، دستگاه‌های کاربران را ویروسی کرده است.

یکی از مدیران شرکت سایبری در این باره گفت: «کارولین فلک، خطرناک ترین نام سرچ شده در بریتانیا شده است».

شرکت آنتی ویروس مکافی نیز در این باره اظهار کرد: «سرچ‌های اینترنتی مربوط به کلمه Love Island host (یک برنامه تلویزیونی پربازیدید که کارولین فلک مجری آن است) موجب هدایت شخص جستجوکننده به وب سایت‌های خطرناک و ویروسی می‌شود».

همه ساله، این شرکت سایبری بررسی می‌کند که کدام سلبریتی صاحب بیشترین سرچ ویروسی می‌شود. در حال حاضر کارولین فلک، یکی از میزبانان برنامه پیشین اکس فاکتور در لیست اول سرچ است و بعد از وی میسی ویلیامز و جیمز کوردن بازیگران سریال بازی تاج و تخت هستند.

کیم کارداشیان نیز در سال 2018 بیشترین سرچ ویروسی در بریتانیا بوده است که امسال رتبه 26 دارد. نیکی میناژ و بیلی ایلیش در لیست پنج موزیسین سرچ شده در بریتانیا هستند.

بازیگران؛ فروزن و میشا بارتون و خوانندگان سام اسمیت، دوئا لیپا و لیام همسورت در لیست 10 تن بعدی قرار دارند. مدیر شرکت مکافی، راج سمندی اظهار کرد: «کارولین فلک صاحب بیشترین شهرت از بین مجری‌های تلویزیونی است».

او افزود: «وقتی یک شخص طرفداران بسیاری داشته باشد طبیعی است که در اولین سرچ قرار گیرد. چون در همه موبایل‌ها و دستگاه‌های دیگر او را سرچ می‌کنند».

راج سمندی افزود: «افرادی که نام کارولین را سرچ می‌کنند اغلب به نکات امنیتی توجه نمی‌کنند و در نتیجه به لینک‌های ویروسی کشانده می‌شوند.

افراد فکر می‌کنند به صفحه و سایت‌های دارای مطالب در مورد سرچشان می‌روند اما به لینک‌های ویروسی برده می‌شوند.

بنابراین افراد جستجوگر باید به نکات امنیتی دقت کنند چون ویروس‌ها ممکن است حتی اطلاعات شخصی آنها را بربایند. ویروس‌ها حتی به شکل عکس و ویدیو منتقل می‌شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید