تظاهرات لبنانی‌ها مقیم پاریس در حمایت از اعتراضات داخلی کشورشان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

لبنانی‌های مقیم فرانسه روز یکشنبه 20 اکتبر 2019 برای اعلام همبستگی هموطنان معترض‌شان در داخل لبنان، در خیایان‌های پاریس پایتخت فرانسه تجمع کردند.

لبنانی در این تجمعات شعارهایی علیه فساد در کشور داده و همصدا با معترضان خواستار سقوط دولت کنونی لبنان و تشکیل دولتی جدید شدند.

خبرنگار «العربیه» و «الحدث» تصاویر زنده‌ای از این تظاهرات‌ها را ارسال کرد که در آن نشان می‌دهد لبنانی‌های خارج هم‌صدا با شهروندان داخل این کشور خواستار کاهش مالیات‌هایی که اخیرا دولت لبنان آن را تصویب کرد، شدند.

لبنانی‌ها در حالی که باران شدید می بارید در یکی از میدان‌های پاریس پایتخت فرانسه تجمع کرده و از تظاهراتی که در داخل شهرهای لبنان برگزار شده است حمایت کردند.

تظاهرکنندگان لبنانی روز یکشنبه مجدد به خیابان‌ها سرازیر شده و خواستار ادامه اعتراضات و تحصن تا برآورده شدن همه خواسته‌هایشان شدند.
برخی از آنها با زدن چادرهایی در میدان ریاض الصلح تجمع کرده‌اند.

تظاهرات مردم لبنان برای چهارمین روز متوالی در پایتخت بیروت به صورت گسترده‌ای برگزار شد.

در همین حال «خبرگزاری ملی» لبنان روز یکشنبه گزارش داد که شمار زیادی از تظاهرکنندگان لبنانی برای ادامه اعتراضات خود در چهارمین روز متوالی در میدان ریاض الصلح در بیروت تجمع کردند

به گفته خبرنگار العربیه شمار تعداد تظاهر کنندگانی که امروز در میدان ریاض الصلح در بیروت تجمع کرد از تعداد معترضان در روزهای گذشته بسیار بیشتر بوده است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید