فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • در پی اشتباه یک مرکز درمان ناباروری، زن آمریکایی فرزند چینی به دنیا آورد

  منبع: دبی.العربیه نت فارسی

  یک زوج آمریکایی ساکن ایالت نیوجرسی از یک مرکز درمان ناباروری شکایت کرده و ادعا کردند که در نتیجه اشتباه این مرکز، صاحب فرزندی با چهره آسیایی و احتمالا چینی شده‌اند.

  کریستینا کویدریچ و درو واسیلیوسکی دو سال پس از آنکه از طریق تلقیح مصنوعی صاحب یک دختر شدند، متوجه شدند که چهره این کودک بیشتر به کودکان آسیایی و به ویژه چینی شباهت دارد.

  عدم تشابه نوزاد به هیچ کدام از والدینش و چهره آسیایی او، این احتمال را مطرح کرد که ممکن است مرکز درمان ناباروری هنگام تقلیح مصنوعی مادر، به اشتباه اسپرم‌های مرد دیگری را به او تزریق کرده باشد.

  این زوج با شکایت از این مرکز خواستار غرامت مالی شده و گفتند که این موضوع آنها را به شدت و برای همیشه ناراحت کرده و امکان لذت از زندگی را از آنها گرفته است.

  قاضی مسئول رسیدگی به این پرونده از مرکز درمان ناباروری خواست فهرستی از همه اشخاصی که از خدمات درمانی این مرکز استفاده می‌کنند، تهیه کرده و همچنین بررسی کنند فرزند واقعی خانم کریستینا کویدریچ و آقای درو واسیلیوسکی کیست.

  مرکز درمان ناباروری مذکور ضمن رد ادعای این زوج آمریکایی درباره پرداخت نیم میلیون دلار به عنوان هزینه درمانی، اعلام کرد مبلغی که این خانواده پرداخت کرده، از 10 درصد مبلغ مورد ادعای آنها بیشتر نیست. این مرکز همچنین با درخواست قاضی پرونده نیز مخالفت کرده و گفت که حاضر به افشای اسرار بیماران و مشتریانش نیست.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران