.
.
.

ساکن این جزیره یونانی شوید؛ یک قطعه زمین رایگان، ماهیانه 450یورو و غذای مجانی بگیرید

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اگر در جستجوی جایی آرام، زیبا و خلوت برای زندگی هستید، نیازی به سرمایه‌گذاری‌های میلیونی ندارید، کافی است به دفتر شهرداری جزیره یونانی آنتیکیثیرا بروید و خانه خود را در این جزیره زیبا دریافت کنید.

آنتیکیثیرا جزیره‌ای در کرانه دریای اژه بین جزیره کرت، بزرگترین‌ جزیره یونان و شبه جزیره پلوپونز است که تنها 24 نفر ساکن آن هستند و شورای شهر این جزیره قصد دارد برای افزایش ساکنان آن، برنامه‌های تشویقی قابل توجهی اجرا کند. جزیره آنتیکیثیرا 20.4 کیلومتر مربع مساحت دارد و جای مناسبی برای تفریح و ورزش‌های آبی است.

به گزارش دیلی‌میل شورای شهر آنتیکیثیرا تصمیم گرفته به هر کسی که بخواهد ساکن این جزیره شود، یک قطعه زمین، خوراک مجانی و ماهیانه 450 یورو حقوق بپردازد. این برنامه با هدف رساندن تعداد ساکن جزیره به 300 نفر در حال اجراست.

آندریاس کاراکالاکیس، رئیس‌ شورای شهر آنتیکیثیرا گفته که از زمان اعلام این برنامه 15 درخواست از سوی خانواده‌هایی دریافت کرده که خواهان انتقال همه اعضای خانواده به صورت دسته‌جمعی و سکونت در این جزیره شده‌اند.

کشور یونان دارای بیش از 6 هزار جزیره است که تنها در 227 جزیره آن افرادی سکونت دارند. برخی از جزایر یونان را افراد ثروتمند به تملک خود درآورده و به صورت فصلی در آنجا سکونت می‌کنند.