.
.
.

هدایای شرکت گوگل برای نوزادی که گوگل نامگذاری شده بود

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت گوگل برای یک نوزاد اهل اندونزی که گوگل نامگذاری شده بود، هدایایی ارسال کرده و برایش آرزوی موفقیت کرد.

گوگل اهل اندونزی در ماه نوامبر 2018 به دنیا آمد و خانواده‌اش این نام را بر او نهادند. تصویر شناسنامه گوگل که توسط مادرش در شبکه‌های مجازی منتشر شد، هزاران بار بازنشر شد و در آخر به دست مسئولان شرکت گوگل رسید.

برخی کاربران اینترنتی به شوخی در زیر عکس منتشر شده توسط مادر گوگل نوشتند که او بعدها به سختی خواهد توانست نام خود را در موتور جستجوی گوگل پیدا کند.

ایلا کارینا، مادر گوگل اعلام کرد که شرکت گوگل به رسم یادبود هدایایی برای پسرش فرستاده است. او گفت: «[شرکت]گوگل به ما تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد که گوگل [نوزاد] به افراد زیادی کمک کند.»

این مادر افزود: «از گوگل به خاطر اهمیت دادن به موضوع متشکریم و ما حالا اطمینان بیشتری به گوگل داریم.»

این کودک عنوان «عجیب‌ترین اسم جهان» را در اختیار دارد، زیرا که خانواده‌اش نام او را گوگل نهاده‌اند؛ بدون نام فامیلی و بدون هیچ پسوند و پیشوند دیگری.

اندی کاهیا ساپوترا پدر 31 ساله گوگل به رسانه‌های اندونزی گفت: «زمانی که همسرم در ماه هفتم بارداری بود، به ذهنم رسید نامی در زمینه تکنولوژی برای فرزندم انتخاب کنم.»

آقای ساپوترا پیش از گوگل به نام‌های چون مایکروسافت، ویندوز و نام برخی تلفن‌های همراه هم فکر کرده بود ولی در آخر نام گوگل را انتخاب کرد. او امیدوار است که این نام سبب شهرت فرزندش شود.