.
.
.

مدیر ارتباطات کاخ سفید از محافظان رهبر کره‌شمالی کتک خورد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شتفانی گریشام، سخنگوی جدید کاخ سفید، در اولین ماموریت رسمی در منطقه عاری از سلاح در مرز دو کره، از محافظان کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی، کتک خورد. گریشام در درگیری که میان محافظان رهبر کره‌شمالی و تیم خبری کاخ سفید، در دیدار رهبران کره شمالی و آمریکا رخ داد، مصدوم شد.

آسوشیتدپرس گزارش کرد که مدیر جدید ارتباطات کاخ سفید سعی می‌کرد به تیم خبری کاخ سفید کمک کند که برای پوشش دیدار کیم جونگ اون و دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، در بهترین جای ممکن مستقر شوند ولی این تلاش‌های او با واکنش جدی محافظان کیم جونگ اون مواجه شده و سبب مصدومیت او شد.

هنوز مشخص نشده که آیا شتفانی گریشام باید در بیمارستان بستری شود و اطلاعی درباره اینکه آیا افراد دیگری نیز به دست محافظان رهبر کره‌شمالی مصدوم و یا مجروح شده‌اند، در دست نیست.

در روزهای گذشته ملانیا ترامپ، بانوی اول ایالات متحده آمریکا، اعلام کرد با کنار رفتن ساره هوکابی سندرز در آخر ماه جاری از سمت مدیر ارتباطات کاخ سفید، شتفانی گریشام جای او را خواهد گرفت.

شتفانی گریشام پیش از این سخنگوی ملانیا ترامپ بود و مورد احترام ویژه دونالد ترامپ و همسرش قرار دارد. او پیش از این معاون رسانه‌ای کمپین انتخاباتی دونالد ترامپ بود و بعدها به سمت جانشین سخنگوی کاخ سفید منصوب شد.