ویدیو.. سخنرانی شاهزاده محمد بن سلمان طی دیدار با دونالد ترامپ در ژاپن

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا و شاهزاده محمد بن سلمان، ولی‌عهد پادشاهی عربی سعودی شنبه 29 ژوئن در حاشیه نشست گروه 20 در اوزاکای ژاپن، دیدار و گفتگو کردند.

شاهزاده محمد بن سلمان طی سخنرانی خود در دیدار با دونالد ترامپ گفت:« جناب آقای رئیس جمهوری از شما بابت استقبال گرمتان تشکر می‌کنم، ما تمام تلاش‌هایمان را برای کشورمان پادشاهی عربی سعودی به کار می‌بریم.. راهی طولانی در پیش است».

شاهزاده محمد بن سلمان در ادامه خطاب به ترامپ گفت: «من و مردمم تلاش‌های زیادی را در سال‌های کم گذشته انجام دادیم.. همراه با شما دستاوردهای زیادی را در زمینه‌های سیاسی، اقتصادی و نظامی محقق ساختیم.. این باعث رشد و ایجاد فرصت‌های شغلی هر چه بیشتری شده است.. آرزو دارم باهمدیگر کارهای بیشتری را برای کشورهایمان انجام دهیم».

از سویی دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا نیز طی این دیدار ضمن اشاره به همکاری‌های میان دو کشور که فرصت‌های شغلی زیادی را در آمریکا به وجود آورده است، گفت: «باعث افتخار این‌جانب است که با ولی‌عهد سعودی دیدار می‌کنم و ایشان دوستی است که کارهای زیادی را برای کشورش انجام داد».

ترامپ در ادامه گفت: آن‌چه ولی ‌عهد سعودی در مبارزه با تروریسم در کشورش انجام می‌دهد کار شگفت‌آوری است».

شاهزاده محمد بن سلمان، پس از سفر رسمی دو روزه‌ای به کره جنوبی و دیدار با مقامات این کشور روز پنج‌شنبه در رأس هیأت سعودی شرکت کننده در نشست گروه 20 وارد شهر اوزاکای ژاپن شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید