نوسازی محل اقامت پرنس هری و همسرش مگان چقدر هزینه داشت؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

گزارش‌ سالانه امور مالی خانواده سلطنتی که در روز سه شنبه هفته جاری منتشر شد، نشان داد که تعمیر و نوسازی محل اقامت پرنس هری و همسرش مگان 2.4 میلیون پوند برابر با 3،05 میلیون دلار هزینه در بر داشت.

مایکل استیونس، مدیر اجرایی امور مالی و حساب‌‌برسی‌های خاندان سلطنتی در یک کنفرانس مطبوعاتی گفت: «زیرساخت‌های قدیمی ساختمان کاخ ویندسور «فروگ کاتج» که پرنس هری و همسرش در آن زندگی می‌کنند، همه ترمیم و نوسازی شد».

طبق گزارش سالانه امور مالی و حساب‌برسی کاخ سلطنتی، ترمیم و نوسازی پنج واحد مسکونی متعلق به کاخ «ویندسور» که در 40 کیلومتری غرب لندن واقع شده، 6 ماه طول کشید.

ترمیم و نوسازی همه واحدهای مسکونی کاخ‌های خانواده سلطنتی در مجموع 67 میلیون پوند هزینه برداشت. خزانه بریتانیا برای ترمیم و نوسازی واحدهای مسکونی 982 میلیون دلار در نظر گرفته بود.

مایکل استیونس، گفت، مبلغ 15 میلیون پوند از هزینه تعیین شده برای ترمیم و نوسازی باقی مانده است که قرار است این مبلغ سال آینده برای نوسازی و ترمیم کاخ باکینگهام هزینه شود. ن.سازی و تعمیر و ترمیم کاخ باکینگهام در سال 2018 آغاز شد.

گفتنی است که پرنس هری و مگان ابتدا به پیشنهاد پرنس هری در کلبه‌ای در محل کاخ کنزینگتون زندگی می کردند. این کلبه یکی از کوچک ترین بناهای کاخ بوده که شامل دو اتاق خواب، یک اتاق نشیمن کوچک، آشپزخانه و حمام است. اما پس از ازدواج آن ها با آپارتمان 1، یعنی در همسایگی شاهزاده ویلیام و کست نقل مکان کردند این مکان دارای 21 اتاق و درب های مجاور به کاخ پرنس ویلیام و کیت می باشد اما این دو زوج جوان پس از اینکه اولین فرزند آنها متولد شد، به کاخ ویندسور منتقل شدند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید