استقبال جالب دبی از بنیانگذار توئیتر

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

زمانی که هواپیمای حامل جک دورسی، بنیانگذار توئیتر در فرودگاه دبی به زمین نشست، هیچ‌کس و حتی خود او تصوری از سورپرایز و استقبال جالب توجهی که دبی برای او در نظر گرفته بود، نداشت.

جک دورسی در چارچوب تور « Tweep Tour» برای دیدار از تمامی دفاتر اصلی توئتیر در سرتاسر جهان، روز دوشنبه 24 ژوئن 2019 به دبی رفت. زمانی که او گذرنامه‌اش را به بخش کنترل گذرنامه در فرودگاه داد، آنها برچسبی با نشان توئیتر و پیام خوشامد ویژه او در آن درج کردند.

جک دورسی در صفحه توئتیر خود، تصویری از گذرنامه‌اش منتشر کرد که در کنار مهر ورود رسمی به دبی، برچسبی با نشان پرنده آبی مشهور توئیتر و پیام خوشامدگویی در آن درج شده است. این تصویر با واکنش مثبت کاربران منتشر شد و بارها به اشتراک گذاشته شد.

بنیانگذار توئیتر در دبی مورد استقبال شیخ مکتوم بن محمد بن راشد آل‌مکتوم، ولی‌عهد دبی قرار گرفت. این اولین سفر مدیر اجرایی توئیتر به خاورمیانه و امارات متحده عربی است.

او در این دیدار کتابی حاوی گزیده‌ای از توئیت‌های شیخ محمد بن راشد آل‌مکتوم، حاکم دبی به ولی‌عهد اهداء کرد. این کتاب توسط توئیتر تهیه شده و به مناسب دهمین سالگرد شروع به کار حساب توئیتر حاکم دبی به او اهداء شد. شیخ محمد بن راشد اولین رهبر عربی است که حساب رسمی توئیتر راه‌اندازی کرد و اکنون حدود 9.7 میلیون فالور دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید