از یک خروس فرانسوی در دادگاه شکایت شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

اگر در روزهای آینده با یک صفحه اینستاگرام با چند میلیون فالور مواجه شدید که متعلق به خروسی به نام موریس است، خیلی تعجب نکنید. موریس حالا معروف‌ترین خروس فرانسه و شاید همه دنیا باشد؛ خروسی که شاید لازم باشد در روزهای آینده در دادگاهی در سان پییر فرانسه در جایگاه متهم قرار گیرد.

به گزارش اودیتی سنترال، قوقولی قوقوهای موریس جنجال‌ساز و به یکی از مهم‌ترین موضوعات فرانسه تبدیل شده است. او با صدای بلندش توجه همه اهالی روستا، شهر، کشور فرانسه و حالا کل جهان را به خود جلب کرده است.

این خروس متعلق به خانواده‌ای در یکی از دهکده‌های سان‌پییر دورون فرانسه است که صدای بلندش موجب آزار همسایگان شده و آنها شکایتی علیه او به یکی از دادگاه‌های فرانسه ارائه کرده‌اند.

مالک موریس می‌گوید که آنها در یک محیط روستایی زندگی می‌کنند که صدای حیوانات از جمله قوقولی قوقوی خروس بخشی از طبیعت این زندگی است، اما افزایش حضور گردشگران به این منطقه، آرامش را به هم زده و رفتارهای حیوانات و پرندگان، واکنش طبیعی آن‌ها به حضور غریبه‌هاست.

مالک موریس گفت که هر روز این خروس را تا ساعت 8:30 در مرغدانی زندانی می‌کند و این بیشترین کاری است که از دست او بر می‌آید. با این حال او تاکید می‌کند که موریس یک خروس است و یک خروس باید بتواند قوقولی قوقو کند.

همسایگان اقدامات و توضیحات مالک موریس را کافی ندانسته و علیه این خروس و مالکش به دادگاه شکایت بردند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید