ترامپ: رسانه‌های دروغ‌پرداز از جو بایدن حمایت می‌کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری ایالات متحده آمریکا، رسانه‌های این کشور را به حمایت از «جوی خوابالو» متهم کرد. جوی خوابالو نامی است که ترامپ بر جو بایدن، معاون رئیس‌جمهوری سابق آمریکا و کاندیدای دموکرات‌ها برای انتخابات ریاست‌جمهوری 2020 گذاشته است.

ترامپ شامگاه دوشنبه 29 آوریل 2019 در صفحه توئیترش نوشت: «رسانه‌هایی که اخبار دروغ منتشر می‌کند، با قدرت پشت جوی ساده ایستاده‌اند. من به دلیل بایدن و باراک اوباما اینجا ایستاده‌ام، زیرا که آنها وظیفه خود را انجام ندادند و حالا شما ترامپ را دارید که هر آنچه لازم است، انجام می‌دهد.»

ترامپ در توئیت دیگری نوشت: «جوی خوابالو در اولین تجمع [انتخاباتی] خود در ایالت پنسیلوانیای بزرگ شرکت می‌کند. معلوم است که او نمی‌داند که ایالت پنسیلوانیا در بهترین سال‌های اقتصادی خود قرار دارد، با کمترین نرخ بیکاری. فولادسازی این ایالت هم پس از سال‌ها مرگ، پررونق شده. آینده عظیمی در انتظار این ایالت است.»

جو بایدن پنج‌شنبه گذشته به شکل رسمی اعلام کرد که وارد رقابت‌های انتخاباتی شده تا بتواند به عنوان کاندیدای دموکرات‌ها در انتخابات 2020 مشارکت کند. او دونالد ترامپ را به نابودی ارزش‌های اساسی که ایالات متحده را متمایز می‌کرد، متهم کرد.

بایدن اولین تجمع انتخاباتی خود را در پیتسبرگ ایالت پنسیلوانیا برگزار می‌کند. ترامپ در سال 2016 در این ایالت پیروز انتخابات ریاست جمهوری شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید