.
.
.

فرشته مرگ سریع‌تر از پلیس سارق اتوبوس را با خود برد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک مرد اهل اسلوونی یک اتوبوس حمل و نقل شهری این کشور را به همراه مسافرانش ربود ولی درست در لحظه‌ای که نیروهای پلیس سر رسیدند، ناگهان از هوش رفت و جان باخت.

خبرگزاری رسمی اسلوونی روز جمعه 5 آوریل 2019 گزارش کرد مردی 48 ساله ساعت 19 به وقت محلی یک اتوبوس عمومی را در حومه شهر لیوبلیانا ربود ولی لحظاتی پیش از آنکه توسط نیروهای پلیس دستگیر شود، جان باخت.

این مرد 48 ساله از اهالی شهر کرانج در شمال اسلوونی است و عصر روز جمعه پس از سوار شدن به اتوبوس، با یک آچار راننده را تهدید کرده و از او خواست که مسیر اتوبوس را عوض کند و گرنه او با اسلحه‌ای که در اختیار دارد، همه مسافران را خواهد کشت.

راننده با درخواست مرد مهاجم موافقت کرد ولی با عبور عمدی از یک چراغ قرمز، توجه پلیس را به خود جلب کرد. همزمان یکی از مسافران با استفاده از تلفن همراهش با پلیس تماس گرفته و آنها را در جریان دزدیده شدن اتوبوس قرار داد.

در بیانیه‌ای که پلیس اسلوونی درباره این حادثه منتشر کرد آمده که تعدادی از خوردوهای پلیس اتوبوس را تعقیب کردند. در این هنگام مرد مهاجم از هوش رفت و بر زمین افتاد. تلاش‌ها برای احیای او به جایی نرسید و مشخص شد که این مرد قبل از آنکه توسط پلیس دستگیر شود، جان باخته است.