واتساپ بالاخره یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتش را اصلاح کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

برنامه‌ پیام‌رسان واتساپ، محبوب‌ترین پیام‌رسان دنیا، بالاخره تصمیم گرفت یکی از آزاردهنده‌ترین مشکلاتش را اصلاح کند؛ موضوعی که پیش از آن به شدت برخی کاربران را اذیت کرده بود. حالا در نسخه جدید این نرم‌افزار هیچ کس‌ نمی‌تواند شما را بدون اجازه، در گروهی عضو کند.

این ویژگی جدید به کاربران اجازه می‌دهد به مانند محدود کردن کسانی که آخرین حضور و استاتوس آنها را می‌بییند، افرادی که اجازه دارند آنها را عضو یک گروه واتساپی کنند را نیز مشخص و محدود کنند.

برای فعال کردن این ویژگی جدید باید به ترتیب به Settings، Privacy و Groups گرفته و از میان سه گزینه Everyone، My contacts و Nobody یکی را انتخاب کرده تا مشخص شود، چه کسی اجازه افزودن کاربران به گروه‌ها را دارد.

مدیران گروه‌هایی که به دلیل محدود شدن امکان اضافه شدن از سوی کاربران، نمی‌توانند کاربر خاصی را به گروه اضافه کنند، این امکان را خواهند داشت که برای او دعوتنامه ارسال کنند.

این ویژگی جدید یکی از مهم‌ترین مشکلات کاربران واتساپ در سرتاسر جهان را حل می‌کند، زیرا که پیش از این هر کسی و حتی افراد غریبه تنها با در اختیار داشتن شماره تلفن یک فرد، امکان اضافه کردن او به گروه‌های واتساپ را داشتند. در بخش اعظم این گونه موارد، کاربر ناچار می‌شد، خود اقدام به ترک گروه کند.

ویژگی جدید واتساپ هنوز برای همه کاربران فعال نشده ولی پیش‌بینی می‌شود در هفته‌های آینده همه کاربران واتساپ از این ویژگی جدید بهره‌مند شوند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید