.
.
.

تصویری.. سیبیل‌های خلبان دستگیر شده توسط پاکستان مد روز هند شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

ابهی ناندن خلبان نیروی هوایی هند که جنگنده‌اش بر فراز بخش پاکستانی کشمیر به دست نیروی هوایی پاکستان سرنگون شد، پس از بازگشت به وطن، قهرمان ملی کشورش شد و بسیاری از جوانان هندی ریش و سبیل خود را به مانند او اصلاح کردند.

پس از بازگشت ابهی ناندن به هند، شکل عجیب و غریب اصلاح سبیل‌هایش به مد روز تبدیل شد و صدها جوان هندی با اصلاح ریش و سبیل‌هایشان به مانند او، تصاویر خود را در شبکه‌های اجتماعی منتشر کردند.

فیلم لحظه دستگیری این خلبان هند و ضرب و شتم او توسط نیروهای پاکستانی، میلیون‌ها بار دیده و بازنشر شد و از او یک قهرمان ملی و چهره محبوب هندی‌ها ساخت.

ابهی ناندن روز چهارشنبه گذشته پس از ساقط شدن هواپیمایش به دست نیروی هوایی پاکستان، در بخش پاکستانی کشمیر دستگیر شد. عمران خان، نخست‌وزیر پاکستان روز جمعه گفت که اسلام‌آباد تصمیم دارد برای نشان دادن حسن نیت خود، این خلبان را آزاد کند.

عمران خان در جلسه مشترک پارلمان این کشور گفت که کشورش خواهان صلح و خاموش کردن شعله آتش جنگ با هند است اما همزمان به هر دست‌اندازی به خاک این کشور با قدرت تمام پاسخ خواهد داد.

نقض حریم هوایی پاکستان از سوی جنگنده‌های هند در صبح روز سه‌شنبه به بالا گرفتن تنش میان این دو همسایه انجامد و دو طرف در مناطق مرزی اعلام آماده‌باش کردند.