.
.
.

موش‌ها ساختمان شهرداری لس‌آنجلس را اشغال می‌کنند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

اعضای شورای شهر لوس‌آنجلس کی گویند، موش‌های بزرگ یا موش قهوه‌ای که معمولا در فاضلاب‌ها یا زیر ساختمان‌های قدیمی و متروکه زندگی می‌کنند، ساختمان تاریخی «سیتی‌هال» در این شهر را اشغال کرده‌اند.

گفته می‌شود این موش‌های بزرگ پس از اینکه یک ساختمان قدیمی مجاور ساختمان «سیتی هال» سال گذشته تخریب شد، از جای خود جابجا شده و به سوی ساختمان شهردارى هجوم آوردند.

یکی از اعضای شورای شهر لوس‌آنجلس می‌گوید، این جوندگان ساختمان را جولانگاه خود قرار داده و در حوضچه‌های اطراف سبزیجات باغچه لانه‌های خود را ساختند در فرصت های مناسب وارد ساختمان می‌شوند و فرش‌ها را با دندان سوراخ سوراخ می‌کنند و در بخش‌ها مختلف ساختمان فضولات خود را بر روی همه طبقه‌های ساختمان به جا می‌گذارند.

الیزابت گرینوود، وکيل حقوقى که در منطقه نزدیک ساختمان «سیتی هال» کار می‌کند معتقد است که او در ماه نوامبر هنگامی که در ساختمان تالار شهرداری مشغول کار بود، به بیماری« تیفوئید» مبتلا شد.

این وکیل زن در مصاحبه با «سی.بی.اس» می‌گوید احساس کرده که این بیماری به زندگی‌اش پایان خواهد داد و دقیقا نمی‌دانست که چگونه به این بیماری مبتلا شده است تا اینکه مشخص شد که این بیماری از طریق موش‌ها به محیط منتقل می‌شود.

مشکل این موش‌ها موذی به حدی رسیده که «هرب ویسن» رئیس شورای شهرداری لوس‌آنجلس، خواستار بررسی و تحقیق در باره آین آفت و یافتن راهی برای مبارزه با موش‌های بزرگ و حشرات موجود در این ساختمان و دیگر سازه‌های مجاور آن شده است.

رئیس شورای شهرداری به کارمندان شهرداری اطمینان داده که مشکل این موش‌ها را حل خواهد کرد او از کارمندان خواسته است که نگران این مسئله نباشد و به زودی حل خواهد شد.

وی گفت، وجود این موش‌ها باعث شد که همه فرش ساختمان را تغییر دهد.

رئیس شورای شهرداری گفت، مردم شهر بدانند که ما همه فرش‌های این ساختمان در همه 27 طبق را تغییر دادیم.

این ساختمان برای ساختن برخی صحنه‌های فیلم‌های سینمایی مانند « شهرچین و کنفدراسیون» مورد استفاده قرار گرفته بود.