.
.
.

هواوی دو کارمند خود را به دلیل استفاده از تلفن آیفون تنبیه کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت تلفن‌سازی هواوی چین دو کارمند خود را که با استفاده از تلفن‌های همراه شرکت رقیب یعنی آیفون در حساب رسمی این شرکت توئیت کرده و به مناسب کریسمس پیام تبریک ارسال کرده‌اند، تنبیه کرد.

به گزارش بلومبرگ اقتصادی ارسال پیام تبریک کریسمس با استفاده از تلفن‌های آیفون روی حساب رسمی شرکت هواوی در توئیتر، اتفاق ناگواری برای این شرکت به شمار می‌آید، به ویژه آنکه هواوی در سال گذشته در رده دوم فروش تلفن‌های همراه پس از اپل قرار گرفت و دو شرکت برای قرار گرفتن در رده اول رقابت سختی با هم دارند.

دعوای حقوقی چین و آمریکا و احتمال ارسال مینگ وان‌چو، مدیر مالی شرکت هواوی به آمریکا به اتهام تخلفات بانکی، از جمله امور دیگری است که بر روابط اپل و هواوی غول‌های تجاری آمریکا و چین سایه انداخته است.

شرکت هواوی در زمینه ارسال پیام تبریک کریسمس با استفاده از تلفن‌های آیفون روی حساب رسمی‌اش در توئیتر، شرکتی را مقصر اعلام کرد که مسئولیت اداره حساب‌های هواوی در شبکه‌های اجتماعی را بر عهده دارد، اما همزمان تنبیه سختی برای دو کارمندش در نظر گرفت و 5 هزار یوان، معادل 730 دلار از حقوق ماهیانه آنها کاست و یک رتبه از جایگاه شغلی آنها را پس گرفت.