.
.
.

ویدیو... سینمای هالیوود دوباره صاحب بروس لی می‌شود؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

عباس علیزاده مشهور به « بروس لی افغانستان» اخیراً با سینمای هالیوود قرارداد امضا کرد و قرار است در ساخت فیلمی که توسط این سینمای مشهور امریکایی تهیه می‌شود هنرنمای کند.

به گزارش خبرنگار العربیه در افغانستان، این فیلم تحت نام He is back یا «او برگشت» ساخته می‌شود و قرار است مرحله فیلمبرداری او در ماه فوریه سال 2019 آغاز شود.

عباس علیزاده گفته است، در این فیلم که توسط سینمای هالیوود تهیه می‌شود به عنوان بروسلی هنرنمایی خواهد کرد.

عباس علیزاده مشهور به بروسلی افغانستان تا کنون در ساخت دو فیلم یکی در آذربایجان و دیگرش در هند ساخته شده، نقش بازی کرده است.

عباس علیزاده 25 سال سن دارد و برای اولین بار در سال 2014 با گرفتن چند عکس در پیش ساختمان دارالامان شهر کابل و نشر آن در شبکه‌های اجتماعی با نام « افغانستان صاحب بروسلی شد» به شهرت رسید.

عباس علیزاده که حالا فراتر از افغانستان شهرت یافته همواره گفته است که آرزوی بزرگ اش رسیدن به سینمای هالیوود است؛ که قرار است این آرزوی او هم تحقق پیدا کند و در پرده سینمای هالیوود، ظاهر شود.

او در رشته ورزشی‌ آماتور که بروس لی قهرمان آن بود، ورزشکار است. وی گفته است که 9 سال پیش وارد باشگاه هنرهای رزمی در شهر کابل شد و به تمرینات کونگ‌فوی چینی و ووشو شروع کرد اما به دلیل فقر نتوانست ادامه بدهد. بعدا به دلیل خلاقیت‌های ورزشی‌اش در یکی از باشگاه هنرهای رزمی در این شهر بصورت رایگان شامل شد و به ورزش اش ادامه داد.

علیزاده گفته است: «بروس لی در جامعه یک الگو است، هم از نگاه ورزش و هم از نگاه شخصیت، بروس لی اسطوره‌ای است که تکرار نمی‌شود، شاید بروس لی شده نمی‌توانم اما تا زنده‌ام راهش را ادامه می‌دهم».

هرچند 45 سال از مرگ بروس لی اسطوره هنرهای رزمی و بازیگر مشهور فیلم‌های رزمی هالیوود می‌گذرد اما این چهره پٌر آوازه جهانی هنوزهم طرفداران زیادی دارد.