.
.
.

آلمان یک دریاچه کامل را می‌خشکاند تا جسد زنی که 25 سال پیش گم شده بود را پیدا کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

با هدف یافتن زنی که 25 سال پیش در آلمان گم شد، پلیس این کشور روز شنبه 6 اکتبر 2018 روند خشکاندن کامل دریاچه‌ای را در حومه شهر برمن در شمال آلمان آغاز کرد که گمان می‌رود جسد زن گم‌شده آنجا باشد.

سخنگوی پلیس محلی در برمن گفت که روند تخلیه آب دریاچه «تیتن سی» (Tietjensees) بین سه تا پنج روز زمان خواهد برد و پس از آن روند خشکاندن دریاچه آغاز می‌شود. آب این دریاچه در رود «وسر» تخلیه خواهد شد.

در سال 1993 یک زن آلمانی در برمن ناپدید شد و تا کنون اثری از او پیدا نشد. همسر سابق او در ماه آگوست گذشته به اتهام قتل شریک زندگی‌اش محاکمه شد. این مرد متهم است همسرش را که می‌خواسته از او جدا شده و به همراه پسرش به مکان دیگری نقل مکان کند، کشته است ولی او این اتهامات را رد می‌کند.

یک سال پس از ناپدید شدن این زن، یک ماهیگیر جورابی را در تیتن سی یافت که چند وسیله شخصی زن ناپدید شده در آن وجود داشت. به این جوراب سنگی بسته شده بود تا به زیر آب برود. از جمله چیزهایی که درون این جوراب یافت شد، انگشتر نامزدی این زن بود.

به دلیل تاری دید در عمق این دریاچه، گروه‌های غواصی تا کنون نتوانسته‌اند اثری از جسد او پیدا کنند و از این رو پلیس آلمان تصمیم گرفت برای کشف معمای ناپدید شدن این زن، 25 سال پس از ناپدیدشدنش یک دریاچه کامل را بخشکاند تا شاید اثری از او بیابد. پس از پایان تحقیقات پلیس، این دریاچه بار دیگر آبگیری خواهد شد.