ویدیو..سقوط هواپيما در درياچه‌ای در مجمع الجزائر ميكرونزى و نجات جان همه مسافران

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک هواپیمای مسافربری روز جمعه هنگام فرود در یکی از جزایر مجمع‌الجزایر میکرونزی در اقیانوس آرام دچار حادثه شد و در دریا فرود آمد. همه مسافران و کادر پرواز این هواپیما نجات یافتند.

یک بوئینگ 737 شرکت هواپیمایی نیوجینی هنگام فرود در باند فرودگاه «وینو» دچار مشکل شد و در دریاچه «شوک» فرود آمد. براساس آخرین گزارش‌ها، هواپیما در حال غرق شدن است.

روزنامه پاسیفیک دیلی نیوز به نقل از مسئولان فرودگاه گزارش کرد که این هواپیما 36 مسافر و 11 خدمه پرواز داشت.

تصاویر و ویدئوهایی که در شبکه‎های مجازی منتشر شده‌اند، ساکنان محلی را نشان می‌دهند که با قایق‌های کوچک در حال کمک به مسافران این هواپیمای آسیب‌دیده و تلاش برای نجات جان آنها هستند.


هواپیمای حادثه دیده متعلق به شرکت هواپیمایی نیوجینی است که مقر آن در پاپوا گینه جدید واقع شده است. این هواپیما مسیر بندر موریسبی و بوهنبای، پایتخت پاپوا گینه جدید را با یک توقف در وینو طی می‌کرد که دچار حادثه شد.


شرکت نیوجینی اعلام کرد: «هواپیما قبل از رسیدن به باند فرودگاه فرود آمد. هیچ کس در این حادثه آسیبی ندید... می‌توان تایید کرد همه آنها که در این پرواز بوده‌اند، به سلامت از هواپیما خارج شده و [این شرکت] همه تلاش خود را برای تضمین سلامت و تامین نیازهای اولیه و فوری همه مسافران و کادر پرواز را به کار می‌گیرد.»

هنوز درباره علت این حادثه اطلاعی در دست نیست. روزنامه پاسیفیک دیلی نیزو نیز گزارش کرد مسافران و کادر پرواز برای آزمایش‌های پزشکی به بیمارستان منتقل شده‌اند.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید