پیرمرد 85 ساله فیس‌بوک‌باز همسر غیرتی‌اش را کشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

حضور مستمر یک پیرمرد 85 ساله اهل ترکیه در شبکه‌های اجتماعی حسادت و حساسیت همسرش را برانگیخت و سبب شد پیرمرد، زن 76 ساله‌ای را که بیش از نیم قرن همسرش بود، بکشد.

رسانه‌های ترکیه روز چهارشنبه 19 سپتامبر 2018 گزارش کردند پیرمردی به نام بلال پس از دعوا و درگیری شدید، همسرش را که از او با نام اسماء یاد شده، کشت. پیرزن به حضور مکرر همسرش در شبکه‌های اجتماعی بدبین شده و گمان کرده بود، او با زن دیگری در ارتباط است. این زن و شوهر بیش از 50 سال پیش با یکدیگر ازدواج کرده بودند.

بلال پس از کشتن همسرش تصمیم گرفت به زندگی خود نیز پایان دهد ولی به بیمارستان رسانده شد و توسط تیم پزشکی اورژانس نجات یافت. او گفت که او و همسرش بارها درباره حضور او در شبکه‌های اجتماعی دچار مشکل شده بودند و همسرش فکر می‌کرد پای زن دیگری در میان است.

در بازجویی‌ها بلال به پلیس استانبول گفت که در نتیجه دعوای او و اسماء، همسرش از او خواست منزل را ترک کند اما او به آشپزخانه رفت و چاقویی برداشته و آن را در قلب همسرش فرو کرد.

این زوج اهل ترکیه سال‌هاست که در آلمان زندگی می‌کنند و برای گذراندن تعطیلات به استانبول سفر کردند؛ سفری که به پایان زندگی اسماء و پایان زندگی مشترک آنها منتهی شد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید