نویسنده آمریکایی مقاله‌ای با عنوان «چگونه شوهرت را بکشی؟» نوشت و آن را عملی کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
3 دقيقه (Reading time)

نانسی کرامبتون برووی، داستان‌نویس68 ساله آمریکایی مقاله‌ای تحت عنوان «چگونه شوهرت را بکشی؟» نوشت و در اینترنت منتشر کرد و پس از آن دانیل برووی، شوهر 63 ساله‌اش را کشت.

جنازه دانیل برووی در مرکز هنرهای آشپزی اوریگون در شهر پورتلند، جایی که او کار می‌کرد، پیدا شد. او توسط همسرش و به ضرب گلوله کشته شده بود.

نانسی کرامبتون برووی داستان‌های ترسناک می‌نوشت و در وبلاگش در وردپرس داستانی منتشر کرده بود که در آن یکی از دو زوج، همسرش را می‌کشد. این مقاله در 4 نوامبر 2011 نوشته شده بود و خانم کرامبتون در آن گفته بود: «به عنوان یک نویسنده زمان زیادی به قتل و اقدامات پلیس پس از آن فکر می‌کنم. بعد از همه اینها اگر قتل مرا می‌رهاند، مطمئنا من نمی‌خواهم هیچ زمانی در زندان باشم».

او در این مقاله به تعدادی از دلایلی که سبب می‌شود یک زن شوهرش را بکشد، اشاره کرده بود. انگیزه‌های مالی، بدرفتاری و خیانت از جمله این دلایل بودند.

این نویسنده در ادامه نوشته بود: «طلاق هزینه‌های زیادی در پی دارد. آیا واقعا می‌خواهی دارایی‌هایت را تقسیم کنی؟ مشکل اینجاست که پلیس احمق نیست و تو اولین کسی هستی که متهم می‌شود، لذا باید دقیق، بی‌رحم و کاملا باهوش باشی. پیش از این نیز همسران در کشتی‌های توریستی ناپدید شده بودند، چرا این اتفاق برای تو نیفتد؟»نانسی کرامبتون روز چهارشنبه به اتهام قتل همسرش در مرکز هنرهای آشپزی دستگیر شد. او هنگام دستگیری در منزل حضور داشت.

روزنامه اوریگون لایف گزارش کرد: «کرامبتون برووی که پیش از این داستانی تحت عنوان «شوهر اشتباهی» و پس از آن «معشوق اشتباهی» منتشر کرده بود، به اتهام قتل و استفاده غیرمجاز از اسلحه، به مرکز بازداشت شهرستان مولتنوماه منتقل شد».

او یک سلسه از داستان‌های با پسوند «اشتباهی» در نام داستان منتشر کرده بود. «شوهر اشتباهی»، «قهرمان اشتباهی»، «عشق اشتباهی»، «اتهام اشتباهی» و «پایان اشتباهی» از جمله این داستان‌ها هستند.

در 2 ژوئن 2018 دانش‌آموزان مرکز هنرهای آشپزی اوریگون در شهر پورتلند جنازه دانیل برووی را در این مرکز یافتند. دانیل برووی به عنوان متخصص زیست‌شناسی و قارچ‌شناسی در این مرکز کار می‌کرد.

نانسی کرامبتون یک روز پس از کشته شدن همسهرش، در فیس‌بوک نوشت که همسرش درگذشته و از دوستانش خواست با او تماس نگیرند.

او در این پست فیس‌بوکی نوشته بود: «به دوستان و خانواده‌ام در فیس‌بوک. برای شما اخبار ناراحت‌کننده‌ای دارم. همسرم و بهترین دوستم، آشپز دان برووی صبح امروز کشته شد. آنها که به من نزدیک هستند و فکر می‌کنند برای این مصیبت باید به من تلفن کنند، حق دارند ولی من در حال حاضر در زمینه فهمیدن همه چیز مشکل دارم. این موضوع و واکنش‌های مهرآمیز شما را ارج می‌نهم. من له شده‌ام. لذا لطفا این تماس‌های تلفنی را تا زمانی که به خود آیم به تاخیر بیاندازید».


بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید