دبی شهری که بیشترین ارتباط را با جهان پیرامون دارد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

شهر دبی در امارات متحده عربی بیشترین شهر دنیاست که با دیگر نقاط جهان مرتبط است و می‌توان از 240 شهر جهان در قاره‌های مختلف، مستقیما به دبی رسید.

روزنامه ساندی تایمز بریتانیا با انتشار گزارشی درباره دبی اعلام کرد که از نظر ارتباط با دیگر شهرهای جهان، دبی در صدر فهرست شهرها از نظر دسترسی قرار دارد و از 240 شهر مختلف در قاره‌ها و کشورهای مختلف می‌توان مستقیما به دبی رسید.

در گزارش ساندی تایمز آمده است که دبی علاوه بر برج‌های سر به آسمان کشیده و بلندترین ساختمان جهان، تورهای ساهاری و هتل‌های مجلل، دبی شهر شلوغی‌ها و رکوردهای جهانی است که به آنجا سفر کرد، زیرا که این شهر پایتخت تجمل و رفاه است.

پیش از این در رده‌بندی شهرهای جهان براساس درجه زیبایی افق‌های این شهر، افق شهر دبی در رده ششم جهان و بالاتر از بسیاری دیگرها ایستاده بود.

براساس رده‌بندی ارائه شده از سوی وبگاه Travel The Luxury Expert سنگاپور زیباترین افق جهان را دارد و پس از آن شهرها نیویورک، کیپ‌تاون، شانگهای، ونکوور و دبی قرار گرفت.

براساس آمار ارائه شده از سوی این وبگاه، دبی سریع‌ترین روند رشد را دارد و در مقایسه با تمامی شهرهای جهان، بیشترین تعداد آسمانخراش‌های بالای 250 متر را در خود دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید