.
.
.

هرچه می‌خواهد دل تنگت بخور بی آنکه اضافه وزن پیدا کنی

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

این روزها رژیم غذایی جدیدی در نقاط مختلف جهان و به ویژه در استرالیا مد شده که به افراد این امکان را می‌دهد هر چه می‌خواهند بخورند، بدون آنکه اضافه وزن پیدا کرده و چاق‌تر شوند.

روزنامه دیلی میل گزارش کرد رژیم غذایی کیتو « Dirty Keto» که در استرالیا باب شده، نوعی رژیم کم کربوهیدرات و پر چرب است که تاثیرات مثبتی در جلوگیری از بیماری‌های دیابت، سرطان و آلزایمر دارد و باعث کاهش وزن سریع می‌شود.

افرادی که برنامه غذایی خود را براساس رژیم کیتو تنظیم می‌کنند، مصرف کربوهیدرات به شدت کاهش داده و به جای آن چربی و اندکی پروتئین مصرف می‌کنند. این رژیم بدن را در حالت چربی‌سوزی قرار داده و به افراد این امکان را می‌دهد که هر چه دلشان می‌خواهد بخورند، بدون آن اضافه وزن پیدا کرده و چاق‌تر شوند. البته خوراکی‌هایی که افراد می‌خورند نباید بیشتر از مقدار مشخصی کربوهیدرات در خود داشته باشند.

در رژیم غذایی کیتو بیش از آنکه به منبع کربوهیدرات، چربی و پروتئین توجه شود، به مقدار آنها دقت می‌شود. لذا افراد می‌توانند هر آنچه دوست دارند بخورند. این خوراکی‌ها باید بین 60 تا 75 درصد چربی، 15 تا 30 درصد پروتئین و تنها 5 تا 10 در کربوهیدارت داشته باشند.