فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • میمونی در هند کودکی را به گروگان گرفت

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  میمونی در هند کودکی را از والدینش دزدید و به کسی اجازه نزدیک شدن به گروگانش را نداد تا نشان دهند اخبار مربوط به گروگانگیری منحصر به انسان‌ها نیست و میمون‌ها نیز می‌توانند گروگان‌گیری کنند.

  براساس ویدئوی منتشر شده، میمونی در روستا کارناتاکای هند کودکی را روی زمین گذاشته و خود بالای سر کودک ایستاده و با خشونت به هیچ کس از اعضای خانواده و افراد حاضر در صحنه اجازه نداد به کودک نزدیک شود.

  به گزارش دیلی‌میل این میمون به خانه یکی از روستاییان حمله کرده و در حضور همگان کودک را از خانواده‌اش ربود. میمون آدم‌ربا با دست‌های نیرومند و دندان‌های تیزش در مقابل تلاش‌های افراد مختلف برای نجات جان به گروگان گرفته شده، مقاومت کرد.

  علیرغم خشونت زیاد میمون در مقابل اعضاء خانواده کودک، رفتارش با گروگانش با مهربانی بود و آسیبی به او نزد. مادر کودک یک بار سعی کرد فرزند شیرخوارش را از دست میمون نجات دهد ولی میمون به سمت او حمله‌ور شد و دامن او را به دندان گرفت.

  دقایقی پس از یکی از روستاییان توانست از یک لحظه غفلت میمون گروگان‌گیر استفاده کرده و کودک به گروگان گرفته شده را نجات دهد، تا داستان این گروگانگیری منحصر بفرد بدون مشکل به پایان برسد.

  پس از نجات کودک، میمون سعی کرد با عصبانیت، دوباره کودک را در اختیار گیرد ولی تلاش او راه به جایی نبرد.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران