.
.
.

تیراندازی در رستورانی در تورونتو کانادا یک کشته و 15 زخمی بر جای گذاشت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

مارک ساندرز رئیس پلیس تورونتو، پایتخت اقتصادی کانادا گزارش داد، در پی حادثه تیراندازی شامگاه یکشنبه 22 ژوئیه به سوی رستورانی در محله یونانی نشین واقع در خیابات دانفورث این شهر 15 نفر زخمی شدند و فرد مهاجم نیز کشته شد اما هنوز انگیزه او از این حمله مسلحانه مشخص نیست.

خبرگزاری‌های کانادا در رابطه با این حمله مسلحانه گزارش دادند که در این حادثه حداقل 15 تن در اثر اصابت گلوله زخمی شدند که در بین زخمی شدگان یک کودک 9 ساله نیز است.

سایت خبری «تورونتو سان» گزارش داد که فرد مهاجم در این تیراندازی کشته شد اما هنوز انگیزه او از این حمله مشخص نشده است و تحقیقات پلیس در این زمینه ادامه دارد.

تورونتو سان همچنین بنا بر گزراش‌های تایید نشده نقل کرد که پلیس نگران آن است که مواد منفجره‌ای توسط فرد مهاجم در محل حادثه کار گذاشته شده باشد.

در همین زمینه پایگاه خبری « مای سیتی» گزارش داد که ساعت 10:00 شب (02:00 به وقت گرینویچ) اخباری مبنی بر وقوع حمله‌ای مسلحانه در محله یونانی‌نشین شهر تورونتو را دریافت کرده و شاهدان عینی شنیدن صدای شلیک 25 گلوله را در مکان وقوع حادثه را گزارش کرده‌اند.

پایگاه خبری شبکه تلویزیونی CTVN نیز در رابطه با این حمله گفت فرد مسلح کشته شده است و تاکنون درباره میزان جراحت‌های افراد زخمی شده در این حادثه گزارشی به عمل نیامده است.

مقامات پلیس این کشور اما تاکید نکرده‌اند که مهاجم در تبادل آتش با نیروهای پلیس کشته شده یا پس از تیراندازی دست به خودکوشی زده است.