در آمریکا رخ داد: یک ایستگاه آتش‌نشانی در آتش سوخت

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
1 دقيقه (Reading time)

در حالی که آتش‌نشانان یک ایستگاه آتش‌نشانی نیوهیون ایالت کنتیکت آمریکا، در حال خاموش کردن یک آتش‌سوزی در شهر بودند، به آنها خبر رسید که ایستگاه آتش‌نشانی آنها دچار حریق شده است.

به گزارش پایگاه خبری "نیوهیون رجیستر" که اخبار شهر نیوهیون را پوشش می‌دهد، ساعت 5 و 47 دقیقه روز جمعه 23 مارس 2018 زمانی که آتش‌نشان‌های ایستگاه اطفاء حریق خیابان ویتنی در حال خاموش کردن یک آتش در خیابان نیکول شهر نیوهیون ایالت کنتیکت بودند، ایستگاه آتش‌نشانی آنها دچار حریق شد.

جان الیستون، رئیس ایستگاه آتش‌نشانی خیابان ویتنی گفت: «چند لحظه‌ای مهار آتش خیابان نیکول نمی‌گذشت که در ساعت 5 و 47 دقیقه خبر آتش‌سوزی ایستگاه رسید. بلافاصله آتش‌نشان‌ها به محل شتافته و به همکار خود برای مهار آتش کمک کردند.»

یک پلیس شهر نیوهیون در حال گذر از خیابان ویتنی بود که با مشاهده دود و آتش در ایستگاه آتش‌نشانی، با استفاده از بی‌سیم خود، موضوع را به دیگران اطلاع داد.

این آتش در ساعت 6 و 25 دقیقه به وقت محلی مهار شد. رئیس ایستگاه آتش‌نشانی خیابان ویتنی گفت که کسی در این حادثه آسیب ندید ولی رئیس ایستگاه آتش‌نشانی دچار خسارات فراوان شد. هنوز دلیل این آتش‌سوزی که از آشپزخانه طبقه دوم ایستگاه آغاز شد، معلوم نیست.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید