سقوط یک هواپیمای مسافربری بنگلادش در نپال

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک هواپیمای مسافربری بنگلادش روز دوشنبه 12 مارس 2018 در نزدیکی فرودگاه کاتماندو، پایتخت نپال از مسیر فرود منحرف شد و در یک زمین فوتبال در نزدیکی فرودگاه سقوط کرد.

نیویورک تایمز روز دوشنبه به نقل از شرکت ‌هواپیمایی "یو اس بانگلا" گزارش کرد یک پرواز تجاری متعلق به این شرکت در نزدیکی فرودگاه کاتماندو، پایتخت نپال سقوط کرد.

این پرواز شرکت یو اس بانگلا که یک شرکت هواپیمایی آمریکایی بنگلادشی است، از داکا، پایتخت بنگلادش به پرواز درآمده بود و در فرودگاه بین‌المللی تریبهووان کاتماندو دچار حادثه شد.

کامرول اسلام، مدیر بخش بازاریابی شرکت یو اس بانگلا اعلام کرد: «اطلاعات تکمیلی درباره این حادثه کماکان در دست نیست.»

روزنامه محلی کاتماندو پست گزارش کرد که این هواپیما حین فرود، از مسیر باند منحرف شد و حدود ساعت 2 و 30 دقیقه ظهر به وقت محلی در یک زمین فوتبال که در نزدیکی فرودگاه بود، سقوط کرد. تا کنون اطلاعات دقیقی درباره تلفات این حادثه در دست نیست.

روزنامه کاتماندو پست همچنین گزارش کرد این هواپیما پس از سقوط دچار حریق شدو تصاویری که در شبکه‌های اجتماعی از این حادثه منتشر شده، نشان می‌دهد دود گسترده‌ای از محل حادثه به آسمان بلند شده است.

براساس اطلاعات اعلام شده از سوی شرکت یو اس بانگلا، یک هواپیمای نوع بومباردیه دش 8 این شرکت در پرواز شماره 211 در نپال دچار حادثه شد. این پرواز براساس برنامه می‌بایست در ساعت 2:15 دقیقه به وقت محلی در فرودگاه بین‌المللی تریبهووان کاتماندو فرود می‌آمد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید