کاخ سفید: ترامپ برنده پرونده درگیری‌اش با هنرپیشه فیلم‌های پورن شد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

کاخ سفید روز چهار‌شنبه 7 مارس 2018 اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری این کشور در درگیری‌اش با هنرپیشه فیلم‌های پورن برنده شد. این هنرپیشه فیلم‌های بزرگسالان ادعا کرده بود که رابطه گرمی با ترامپ داشته ولی ترامپ توافق مخفی نگاه داشتن این رابطه را زیر پا گذاشته است.

ساره هوکابی، منشی کاخ سفید از پاسخ به سوالات و ارائه اطلاعات بیشتر درباره این پرونده سرباز زد و گفت که وکیل شخصی ترامپ باید به این سوالات پاسخ دهد.

مایکل کوهین، وکیل ترامپ نیز حاضر نشد به سوالات مطرح شده در این‌باره پاسخ دهد.

کاخ سفید با تاکید بر اینکه رای این پرونده به نفع ترامپ صادر شده، اعلام کرد دونالد ترامپ به روشنی گفته بود که هیچکدام از ادعای مطرح شده در این پرونده صحت ندارد.

استفانی کلیفورد معروف استورمی دنیلز در دادگاهی در لوس‌آنجلس علیه ترامپ شکایت کرد و او را به اتخاذ اقدامات غیرقانونی متهم کرد.

در 14 فوریه 2018 وکیل شخصی دونالد ترامپ اعلام کرد که 130 هزار دلار از اموال شخصی خود را به استورمی دنیلز پرداخت کرده و این پرداخت به صورت قانونی صورت گرفته است.

رسانه‌های آمریکا می‌گویند که این مبلغ یک ماه پیش از انتخابات ریاست جمهوری آمریکا در نوامبر 2016 پرداخت شده تا رابطه ترامپ و دنیلز پنهان نگاه داشته شود.

کاخ سفید پیش از این نیز هرگونه رابطه جنسی میان رئیس‌جمهوری آمریکا و این هنرپیشه فیلم‌های پورن را رد کرده بود. یک مقام مسئول در کاخ ریاست جمهوری آمریکا تاکید کرد که این اخبار قدیمی است ولی دوباره مطرح می‌شود. این اخبار پیش از این نیز منتشر شده و پیش از انتخابات نیز به شدت تکذیب شده بود.

دونالد ترامپ در حین فعالیت‌های انتخاباتی خود بارها با اتهامات مروبط به آزار جنسی در سال‌های گذشته مواجه شد ولی او همه این اتهامات را رد کرد.

استورمی دنیلز ادعا کرد که در ژوئیه 2006 و در حاشیه یک دوره مسابقات گلف در نزدیکی دریاچه تفریحی تاهو، میان کالیفورنیا و نوادا با دونالد ترامپ دیدار داشته است.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید