یک مادر جوان قبرسی با شیر دادن به ورزشکاران کسب درآمد می‌کند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک مادر جوان قبرسی پس از آنکه متوجه شد سینه‌هایش بیش از مقدار نیاز نوزادش شیر تولید می‌کنند، اقدام به فروش شیر اضافی کرد و از این راه هزاران دلار کسب کرد.

به گزارش ایندپندنت یک مادر 24 ساله قبرسی به نام رافائلا لامپرو، زمانی که نوزادش 7 ماهه بود، متوجه شد شیری که سینه‌هایش تولید می‌کنند، از مقداری که فرزندش نیاز دارد، بیشتر است.

این مادر قبرسی پس از فهمیدن موضوع، در ابتدا شیر خود را به مادرانی که نمی‌توانستند به طور طبیعی به نوزادانشان شیر بدهند، داد ولی پس از مدتی مردان جوان ورزشکاری که گمان می‌کردند، شیر مادر برای آنها مفید است، اقدام به خرید شیر او کردند.

خریداران جوان که اکثرا به ورزش بدنسازی و پرورش اندام مشغول بودند، باور داشتند که شیر طبیعی مادران دارای مکمل‌های غذایی مورد نیاز برای رشد عضلات و اندام است و این امر به رشد سریع کودکان کمک می‌کند.

رافائلا لامپرو تا کنون توانسته بیش از 500 لیتر از شیر طبیعی مازاد خود را بفروشد و از این راه 4500 یورو معادل 5 هزار و 600 دلار کسب کند. او همچنین یک گروه فیسبوکی برای ارتباط با مشتریانش و دریافت سفارشات تاسیس کرده است.

یک متخصص تعذیه به نام براین سنت بیار درباره شیری که ورزشکاران از رافائلا لامپرو به این امید می‌خرند که به رشد عضلات آنها کمک کند، گفت که شیر طبیعی الزاما چنین کارکردی ندارد و این موضوع به شیوه تغذیه مادر ارتباط دارد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید