راز کفش‌های آویزان به درختان این جنگل چیست؟

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:
فعال‌سازی حالت خواندن
100% Font Size
2 دقيقه (Reading time)

یک عکاس محلی زمانی که از کنار جنگلی در منطقه اورنجویل ایالت اونتاریو کانادا می‌گذشت، متوجه وجود چند جفت کفش رها شده در منطقه شد؛ کفش‌هایی که هیچ تفسیری برای وجود آنها یافت نشد.

به گزارش دیلی‌میل این عکاس کنجکاو که از او با نام "پتی ماهر" یاد شده، به درون جنگل رفت و با تعدادی بیشماری کفش که روی شاخه‌های درختان آویزان یا روی تنه‌های آنها چسبانده شده‌ بودند، مواجه شد.

پتی ماهر در ابتدا گمان کرد که این کفش‌ها به عنوان یادبود کسی در آنجا گذاشته شده‌اند ولی پس از اینکه در کنار این درختان، اسکلت‌های پلاستیکی کوچکی نیز یافت که روی زمین افتاده یا به درختان آویزان شده‌ بودند، به اداره پلیس محلی مراجعه کرد و موضوع را از آنها جویا شد ولی اداره پلیس نیز راز وجود هزاران جفت کفش در این جنگل را نمی‌دانست و توضیحی برای این امر نداشت.

داستان کفش‌هایی که روی شاخه‌های درختان جنگل منطقه اورنجویل آویزان شده‌اند، اولین بار در سال 1972 مطرح شد. برای توضیح این پدیده دلایل و تفسیرات متفاوتی ارائه شد. برخی این کار را یک کار هنری دانسته و برخی سعی کردند موضوع را به جنبش Free Walking که در دهه 1970 انجام شد، ارتباط دهند. با همه این احوال هیچ تفسیر رسمی ثبت‌شده یا توضیح واقعی و قانع‌کننده‌ای برای وجود هزاران جفت کفش در جنگل اورنجویل پیدا نشد.

بیشترین بازدید موضوعات مهم

بیشترین بازدید