.
.
.

ویدیو.. آزار جنسی گروهی یک زن در گردهمایی حزب حاکم پاکستان

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

یک عضو شاخه زنان حزب نواز شریف نخست‌‎وزیر پاکستان پس از انتخاب شبهباز شریف رئیس موقت این حزب، در یک گردهمایی مورد حمله و آزار جنسی گروهی از حاضران در این گردهمایی در پتوکی پنجاب پاکستان قرار گرفت.

به گزارش خبرگزاری «دی اکسپرس تریبون پاکستان»، این زن پس از سخنرانی نخست‌وزیر ولایت پنجاب به دلایل نامعلوم، مورد حمله گروهی حاضران در این گردهمایی قرار گرفت و مجروح شد.

چند ساعت پس از این رویداد، پلیس پنجاب در توئیتر اعلام کرد که اطلاعات تمامی کسانی که در آزار و اذیت این زن دست داشتند جمع‌آوری شده و این افراد به زودی دستگیر خواهند شد.

پلیس پنجاب همچنین نوشته است: «یکی از متهمان که محسن نام دارد، دستگیر شده و تلاش‌ها برای دستگیری دیگر متهمان نیز جریان دارد».

این عضو حزب نواز شریف خواهان اقدام سریع علیه کسانی شد که او را هدف حمله قرار دادند. او گفت: «من همواره در همه تجمعات این حزب حضور داشتم، حضور من در نشست امروز نباید کسی را متعجب می‌کرد».

وی همچنان از دشنام‌های که از سوی حاضران به او داده شد هم گله کرد گفت: «من به آن‌ها گفتم این کار را نکنید همه ما عضو یک حزب هستیم، مانند خواهر و برادر هستیم، اما آ‌نها به ما گوش ندادند و به ما حمله کردند».

رنا سنا الله، وزیر دادگستری پنجاب در این باره گفت: «کسانی که در این حمله دست داشتند، پاسخگو خواهند بود».

این گردهمایی روز سه‌شنبه 27 فوریه در پتوکی پنجاب پاکستان برای اعلام رییس جدید این حزب برگزار شده بود که با خشونت تمام شد.