.
.
.

کمبود مرغ رستوران‌های kFC را در بریتانیا به تعطیلی کشاند

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

شرکت فروشگاه‌های زنجیره‌ای KFC روز دوشنبه 19 فوریه 2018 اعلام کرد به دلیل کمبود مرغ ناچار شده صدها شعبه از فروشگاه‌هایش در بریتانیا را تعطیل کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز شرکت فروشگاه‌های عرضه مرغ سوخاری و فست‌فود KFC در بریتانیا ناچار شد بخش اعظم 900 شعبه خود در بریتانیا را تعطیل کند. این موضوع در پی تغییر قرارداد پست شرکت KFC و بستن قرارداد با شرکت DHL رخ داد.

KFC در وبگاه خود اعلام کرد: «ما با شریک جدیدی قرارداد بستیم که می‌تواند خدمات پست هوایی ارائه کند. آنها در ابتدای کار به مشکلاتی برخورده‌اند. تامین مرغ تازه برای 900 رستوران در سرتاسر کشور کار بسیار پیچیده‌ای است».

این شرکت در ادامه گفت که درباره کیفیت محصولات ارائه شده تساهل نخواهد کرد و به همین دلیل به دلیل نرسیدن مرغ تازه و مواد اولیه برخی شعبه‌هایش را تعطیل کرده است. به گفته KFC رستوران‌هایی که کماکان در حال سرویس‌دهی هستند "منوی محدودی دارند یا تنها در ساعات محدودی کار می‌کنند».

در سوی دیگر شرکت DHL مشکلات به وجود آمده را ناشی از "مشکلات عملیاتی" خواند و سخنگوی این شرکت گفت: «ما با KFC و دیگر شرکایمان برای حل مشکل تلاش می‌کنیم و بابت مشکلاتی که این موضوع به وجود آورده، عذرخواهی می‌کنیم».