.
.
.

مرد هندی با سر کشیدن یک شیشه کچاب در 25 ثانیه رکورد جدیدی ثبت کرد

منتشر شده در: آخرین به روزرسانی:

برای بسیاری از مردم مصرف اندکی سس گوجه فرنگی در کنار سایر خوراکی‌ها لذت‌بخش است، اما ایده نوشیدن یک شیشه کامل سس کچاب در چند ثانیه، ایده‌ای نیست که خیلی‌ها رغبتی به انجام آن داشته باشند.

پایگاه خبری asianage 18 فوریه 2018 گزارش کرد یک مرد هندی اهل بمبئی به نام دینش شیوناث اوپادهیایا برای اینکه نام خود را در کتاب رکوردهای گینس ثبت کند، روز جمعه 9 فوریه 2018 یک شیشه 396 گرمی سس کچاب را تنها در عرض 25.37 ثانیه سر کشید.

او توانست در مدت زمان 25.37 ثانیه با استفاده از یک نی پلاستیکی 95 درصد یک شیشه 396 گرمی کچاب را سر بکشد. اوپادهیایا پیش از این رکوردهای عجیب و غریب دیگری را نیز به نام خود ثبت کرد بود.

او رکورد قرار دادن بیشترین تعداد از لوله‌های آزمایشگاهی در دهان، سریعترین زمان ممکن برای خوردن سه عدد پرتقال، خوردن بیشترین مقدار ممکن از انگور با قاشق در یک دقیقه، قرار دادن بیشترین تعداد سکه در دهان بسته، قرار دادن بیشترین توپ تنیس روی میز در دهان، نگاه داشتن بیشترین تعداد توپ تنیس روی میز در زیر آب با یک دست، سریع‌ترین زمان ممکن برای خوردن یک کیوی، قرار دادن بیشترین تعداد انگور در دهان، قرار دادن بیشترین تعداد تاس در دهان، قرار دادن بیشترین مقدار چوب غذاخوری چینی در دهان، نگاه داشتن بیشترین مقدار ممکن سکه فلزی در یک دست، سریع‌ترین زمان ممکن برای خوردن 15 شکلات فررو روشر را در اختیار دارد.