فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • دریافت 15 هزار تخم‌مرغ درنتیجه استفاده از گوگل ترانسلیتور

  منبع: دبی-العربیه.نت

  استفاده کادر تدارکات تیم‌های ورزشی نروژی شرکت‌کننده در رقابت‌های المپیک زمستانی در شهر پیونگ چانگ کره جنوبی از مترجم گوگل برای ترجمه از زبان نروژی به کره‌ای و سفارش دادن 1500 عدد تخم مرغ، سبب شد 15 هزار تخم‌مرغ برای آنها ارسال شود.

  تیم تدارکات تیم‌های ورزشی نروژ زمانی که قصد داشت برای ورزشکاران این کشور در کره‌جنوبی 1500 عدد تخم مرغ سفارش دهد، به دلیل ندانستن زبان کره‌ای ناچار به استفاده از مترجم گوگل برای ترجمه از زبان نروژی به زبان کره‌ای شد ولی نتیجه حاصل از این موضوع، دریافت 15 هزار تخم‌مرغ به جای 1500 عدد بود.

  ستالی یوهانسون آوتنبوستین، سر آشپز تیم‌های ورزشی نروژی شرکت‌کننده در رقابت‌های المپیک زمستانی در شهر پیونگ چانگ کره جنوبی در این‌باره گفت: «موضوع به هیچ وجه قابل باور نبود. ما از این موضوع درس آموختیم. اگر با دقت عمل می‌کردیم نباید برای تهیه لوازم مورد نیاز به ترجمه گوگل اتکا می‌کردیم.»

  علیرغم همه اینها، تیم آشپزی نروژ در آخر توانست 15 هزار و 500 تخم‌مرغ اضافی که دریافت کرده بود را پس دهد. آنها می‌گویند ورزشکاران نروژی به پروتوئین نیاز دارند و چه بسا در آینده باز هم ناچار به سفارش تخم‌مرغ شوند.

  مراسم افتتاحیه رقابت‌های المپیک زمستانی در شهر پیونگ چانگ کره جنوبی، روز جمعه 9 فوریه 2018 با رژه تیم‌های حاضر در این دوره از مسابقات آغاز شد. به گزارش خبرگزاری فرانسه، در این بازی‌ها 2900 ورزشکار از سراسر جهان حضور دارند. توماس باخ رئیس کمیته بین‌المللی المپیک و «مون جه این» رئیس جمهور کره‌جنوبی از جمله حاضران در مراسم افتتاحیه بودند. در این مراسم کیم یو جونگ، خواهر کیم جونگ اون، رهبر کره‌شمالی و مایک پنس معاون اول رئیس‌جمهوری آمریکا نیز به عنوان میهمانان شرکت کننده حضور داشتند.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران