فوری

پخش زنده
 • صفحه اصلى
 • ايران
 • ویدیو.. «اسما» 3 ساله جدیدترین قربانی تجاوز جنسی منجر به قتل در پاکستان

  منبع: دبی-العربیه.نت فارسی

  جنایت دیگری در حق کودکان، پاکستان را تکان داد. این بار کودکی دیگر با نام «اسما» 3 ساله مورد تجاوز جنسی قرار گرفت و به قتل رسید.

  به گزارش رسانه‌های پاکستان، جسد این کودک روز یکشنبه 14 ژانویه در یک روستای دور افتاده از توابع شهر «مردان» پاکستان پیدا شد.

  این جنایت هولناک در حالی به وقوع پیوست که افکار عمومی در پاکستان هنوز در شوک جنایت هولناک تجاوز و قتل دیگری است که قربانی آن «زینب» 8 ساله است. او دو هفته پیش در شهر «قصور» در ولایت «پنجاب» مورد تجاوز جنسی قرار گرفته و به قتل رسید.

  قاتل «زینب» سابقه‌دار بوده و 8 مورد تجاوز به عنف از سال 2015 تاکنون در پرونده خود دارد. قربانیان او از بین کودکان خردسال همان شهر بودند. اکنون این فرد مجرم ناپدید شده و هنوز تحت پیگرد پلیس است.

  یک ویدیو ی حاوی تصاویری تکان دهنده خانواده «اسما» را در حالی نشان می‌دهد که جسد دخترشان را حمل می کنند. خانواده اسما روز شنبه 13 ژانویه ناپدید شدن دخترشان را به پلیس محلی گزارش دادند اما شامگاه یکشنبه جسد او را در حالی که در بیابان اطراف رها شده بود، پیدا کردند.

  پزشکی قانونی در شهر لاهور تاکید کرد: «این کودک خردسال ابتدا مورد تجاوز و شکنجه قرار گرفته سپس خفه شده و به قتل رسیده است».

  پلیس و کارآگاهان پاکستانی با تشکیل چند تیم مشغول تحقیق و بررسی این جنایات هستند. همچنین پلیس اقدام به تفتیش و بازداشت 70 نفر از همسایگان خانواده «اسما» کرد و پس از انجام بررسی های لازم آنها را آزاد کرد.

  شهر «مردان» دومین شهر بزرگ اقلیم «خیبر» در پاکستان است که جنایت در روستایی دور افتاده از توابع این شهر به وقوع پیوسته است.

  تبلیغات

  برگزیده های کاربران